Portal informacyjno-historyczny

Niemka dostała bana za publikację tego zdjęcia mordercy 19-latki. Rząd wzmaga walkę z ,,mową nienawiści”

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

17-letni Afgańczyk zabił 19-latkę w niemieckim Fryburgu. Okazuje się, że informacje o tym są mocno cenzurowane. Facebook zbanował kobietę, która umieściła zdjęcie mordercy uzasadniając to walką z ,,mową nienawiści”.

Hussein K., 17-latek z Afganistanu został ostatnio aresztowany w związku z podejrzeniem o popełnienie morderstwa. Jego ofiarą była Maria Ladenburger, 19-letnia studentka medycyny i córka prominentnego urzędnika Unii Europejskiej.

W Niemczech wrze – w mediach społecznościowych ludzie coraz częściej wyrażają swoje niezadowolenie w związku z masowym napływem imigrantów.

Internauci zidentyfikowali konto mordercy (TUTAJ)

Kobieta, przeglądając jego profil, zobaczyła szokujące dla niej zdjęcie. Wilk trzyma w objęciach młodą dziewczynę, tak, jakby była ona jego ofiarą.

Wstrząśnięta opublikowała zdjęcie mężczyzny na Facebooku z podpisem: to jest morderca. Wkrótce potem jej konto zostało zbanowane za naruszenie punktu regulaminu dotyczącego mowy nienawiści.

Warto dodać, że Facebook mocno współpracuje z niemieckim rządem w kwestii krytyki uchodźców – obie strony uzgodniły porozumienie w zakresie przeciwdziałania mowie nienawiści.

Wicekanclerz Niemiec Sigmar Gabriel po ostatnim morderstwie ostrzegał, że rząd nie pozwoli na podżeganie nienawiści bez względu na to, kto dopuści się przestępstwa. Okazuje się, że nawet pokazanie, kto popełnił przestępstwo jest mową nienawiści.

(15458)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę