Niemieckie obozy śmierci, czyli sequel do „Nasze matki, nasi ojcowie”. Zobacz przerażający film z mało znanej niemieckiej zbrodni na Polakach [wideo]

w Historia na filmach/II wojna światowa


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

obozOd uznanego i cenionego pisarza polskiego Henryka Skwarczyńskiego, który dziś mieszka w Stanach Zjednoczonych, serwis wPolityce.pl otrzymał następujący list:

Proszę rozważyć zamieszczenie na portalu wPolityce.pl tego filmu o 10 tysiącach Polaków zamordowanych pod Hanowerem. Jako mój prywatny suplement do parszywego serialu niemieckiego „Nasze Matki, Nasi Ojcowie”. I proszę się nie przejmować, że nie ma podpisów po polsku. I że sam film jest czarno-biały. I tak każdy zrozumie…. Film ten wyświetlany jest i dzisiaj ludziom, którzy zajmują się sprawami Niemiec, więc i Polakom warto go przypomnieć, bo o Polaków przecież w tym filmie chodzi.

Serdecznie – chociaż słowo mi to zamiera w gardle.
Henryk Skwarczyński

Oto kolejna z niezliczonych zbrodni niemieckich na Polakach. Tylko świadomy zamiar fałszowania historii, wyparcia ze światowej pamięci zbrodni niemieckich dziadków i babć, tatusiów i mam, jest wytłumaczeniem intencji twórców tego haniebnego serialu.

(71)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.