Niemcy przyznają: Stoch zdemolował konkurencję. Wyjątkowy moment po zwycięstwie. Tymczasem polscy internauci szydzą z pecha Freitaga

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Kamil Stoch udowadnia, że nie ma sobie równych. Na wysokości zadania stanęli także organizatorzy konkursu w Innsbrucku i polski hymn zabrzmiał tak, jak powinien. Polak nie ukrywał wzruszenia po zwycięstwie.

Stoch zdominował zarówno pierwszą jak i drugą serię skoków. Z kolei jego główny rywal Richard Freitag zanotował fatalny upadek.

Drugi w konkursie Daniel Andre Tande miał 15 mniej punktów od Polaka. W klasyfikacji Stoch ma ponad 64 punkty przewagi nad Niemcem Andreasem Wellingerem i zmierza po zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni.

Po ostatniej wpadce organizatorów w Garmisch-Partenkirchen polscy kibice spodziewali się podobnego scenariusza w Innsbrucku. Jednak tym razem mogliśmy przeżywać ten wyjątkowy moment, bo usłyszeliśmyy właściwą wersję hymnu. Sam Stoch nie ukrywał wzruszenia po zwycięstwie.

Na Twitterze żartowano z Freitaga, który pechowo zakończył konkurs:

Niemcy sami przyznali, że zwycięstwo Polaka było bezapelacyjne:

Inni Polacy spisali się nieźle i zajęli odpowiednio: Dawid Kubacki (20. miejsce), Maciej Kot (13.), Piotr Żyła (14.), Stefan Hula (11.), Jakub Wolny (15.).

(9413)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.