,,Niemcy to przypadek dla psychiatry”. W szaleństwie poprawności politycznej zajęli się… rejestracjami samochodów. Nawet zwykli Niemcy byli zszokowani nowym zakazem [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Nie tylko symbole religijne są na cenzurowanym. W Niemczech postanowiono walczyć ze wszystkim, co kojarzy się z III Rzeszą. Skupiono się na rejestracjach samochodów, które mają nieść nazistowskie przesłanie. Pomysł wyśmiewają sami Niemcy, którzy wskazują na absurdalność przepisów.

W mieście Zwickau władze zabraniają posiadania rejestracji samochodów, które kojarzą się z symboliką neonazistowską. Przykłady to: 28, 14, 88, 18. Na cenzurowanym są także takie skróty jak KZ, NS, SA, SS, NSU, NPD, HJ, HH, IS. Jedna firma musiała zmienić rejestracje ciężarówek, bo HH urzędnikom kojarzyło się z Heinrichem Himmlerem.

Autorzy krótkiego reportażu telewizyjnego zwracają uwagę na absurdalność sytuacji i prezentują głosy zwykłych Niemców, których dotknęła zmiana w przepisach. Dziennikarka wPolityce.pl Aleksandra Rybińska komentuje:

Niemcy to przypadek dla psychiatry

(6288)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

3 komentarze

  1. dziwne jest tylko to, ze im nie przeszkadza swieto lutra 31.10., ktore wprowadzil nikt inny jak adolfcio hitler, albo taki urzad do kradziezy dzieci, nazywany przez nich jugendamt, oczywiscie powstal z polecenia partii nsdap, a wiec znow adolfcia.

  2. Te 88 to kojarze bo to Heil Hitler ale 14,18 i 28 to za cholerę nie potrafię skojarzyc? Co one oznaczają? Adolf Down? Ave Hitler? A te 28 to już pod nic nie potrafię podpiąć . Naprawdę cisną mi się do głowy słowa z utworu Kazika : O czym chciał powiedzieć pisarz, pyta pani od polskiego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.