Portal informacyjno-historyczny

fot. screen YoyTube

,,Nazwę go po prostu zwykłym polskim chamem”. Wyjątkowo ostre nagranie Kamila Durczoka, które szybko przerobili internauci (wideo)

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Kamil Durczok chce, aby doszło do rozliczenia internetowych ,,trolli”. Na opublikowanym nagraniu cytuje wypowiedzi z komentarzy internetowych i pyta ministra sprawiedliwości, czy głoszący ,,mowę nienawiści” już zostali rozliczeni.

Jednocześnie Durczok uważa, że takie komentarze są władzy… na rękę, bo podgrzewają atmosferę.

Dodaje, że machinę nienawiści uruchomiła ,,k**wizja” ,,na usługach PiS-u”.

Kilka słów poświęca także blogerowi ,,Matce Kurce”, którego ,,powinien nazwać kanalią, tylko od razu zostanie oskarżony o mowę nienawiści”.

– Więc nazwę go po prostu zwykłym polskim chamem

– mówi wprost.

Uważa, że jeśli ,,ktoś nie weźmie trolli za pysk” i nie ,,urządzi kilku pokazowych procesów”, to następny atak jest tylko kwestią czasu.

Nagranie z udziałem Durczoka zostało przerobione przez internautów, którzy wskazują, że Durczok jest bardzo jednostronny w tropieniu ,,mowy nienawiści”.

Zobacz nagranie:

Przypomniano również Durczokowi jego niechlubny epizod z pracy w TVN:

(8959)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. Jaka tu „mowa nienawiści” lewaczkuf !!! Oj oj oj…a teraz teza o lewackiej walce z mową nienawiści – „Ten je..y PiSor nazwał mnie drętwym pe…m, to mowa nienawiści prawicy !!!” czyli masło maślane nieogarniętych życiowo i POzbawionych marzeń „szpagatowych inteligentuf” o POziomie myślenia oraz rozwoju „ślimaka winniczka”. Z psychiatrycznego punktu widzenia użyje słów które mają udowodnione i naukowe POtwierdzenie w formie nazw piszacych tu obojętnie stworzonych istot miekkim ku…m robionych i wychowanych nie jak należy ale w kance od mleka dla bezpieczeństwa włąsnego jak i zużytej myślowo niczym stara guma do żucia rodzicuf – idioci ( to pierwszy stopień zwiechy umysłowej) kretynie (drugi stopień ZW) oraz debile (to trzeci stopień ZW) zaś obecnie mamy do czynienia nasi kochani rodacy z debilizmem totalnym ! I to co napisałem jest tylko stwierdzeniem POziomu umysłowego reagujących wszelak osobnikuf zwyczajowo POczetych na LEWO !!! Czy to jest „mowa nienawiści” szanowne lewactwo ? Nie ! To stan waszych umysłów bo mózgi w waszym przypadku to forma względna tego co jest w waszych lewackich łepetynach, obserwując w tym danym momencie rdzeń orzeszka włoskiego leżącego przede mną i oczekującego na konsumpcję. POZDRAWIAM DEBILI o zwichniętych w lewo szyjach, POwodujym zmianę POziomu wodogłowia we waszych lewackich i skomromitowanych łepetynach !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę