Portal informacyjno-historyczny

Nawet Roman Giertych nie wytrzymał. Opozycja twierdzi, że walczy o wolność i przeciw dyktaturze. A do projektu ustawy wpisali… karę więzienia! Trudno uwierzyć za co

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

O ustawie propaborcyjnej było głośno za sprawą głosowania opozycji, która skompromitowała się w oczach wielu wyborców. Ale niewiele osób zwróciło uwagę, że projekt ustawy proaborcyjnej zakłada dwa lata więzienia za próbę odwiedzenia od aborcji oraz ,,zniesławianie organizacji aborcyjnych”.

W mediach propozycje przedstawiane były jako ratowanie kobiet. Nie wspominano o totalitarnym w swoim brzmieniu art. 269d i 269e., które widzimy poniżej.

I one się dziwią, że normalni ludzie mówią o nich ,,feminazistki”? Pokażcie to Waszym znajomym, którzy podpisali się pod projektem ustawy. Ciekawe czy ktokolwiek z nich wiedział, że podpisuje się pod tak totalitarnym projektem, zakazującym debaty, zamykającym usta, zamykającym do więzienia za inne poglądy. Wygląda na to, że lewica po raz kolejny oszukała ludzi, po to aby walczyć z wolnością. Nie tylko do życia, również do mówienia

– pisała ,,Żelazna Logika”, która przytoczyła projekt ustawy.

Sympatyzujący dotąd z opozycją Roman Giertych zwrócił również uwagę na inną kwestię.

Wczoraj wieczorem komuniści i lewacy demonstrowali pod Sejmem wsparcie dla projektu, który zakładał aborcję na życzenie (w niektórych wypadkach do dnia porodu), więzienie za odwiedzenie innych od aborcji i zakaz demonstrowania poglądów o aborcji innych niż lewicowe.

Demonstranci atakowali opozycję. Wszystko odbywało się pod czerwonymi, komunistycznymi sztandarami.
Bezczelność tych „użytecznych dla PiS -u idiotów” jest niesamowita. Ich oczekiwanie, aby opozycja szła do wyborów pod czerwonymi sztandarami jest żądaniem wiecznych rządów PiS. Pytanie, czy para Zandberg i Nowacka jest finansowana lub w inny sposób zachęcana(zastraszana?) przez PiS jest bez znaczenia. Zachowują się tak, jakby marzyli tylko o dożywotniej dyktaturze Kaczyńskiego. Najpierw proponują projekt, który jest zwyczajnie szalony, a potem ogłaszają, że kto ich szaleństwa nie popiera, to nie spełnia oczekiwań społecznych. Pycha i głupota takiego stanowiska prezentowana przez marginalne partie jest oczywista. To tak jakby ONR żądał od PiS poparcia dla programu czystek etnicznych na mniejszości niemieckiej.

Konkluzja z tego winna być jedna: z duetem Zandberg-Nowacka opozycja powinna zaprzestać jakichkolwiek relacji. Wczoraj pod Sejmem powiewały czerwone sztandary. Manifestowanie pod czerwonymi sztandarami, które stanowiły symbol tych, którzy odpowiadają za śmierć dziesiątek milionów ludzi, w tym wielu Polaków jest wyjątkowym barbarzyństwem i oczywiście nieskończoną głupotą polityczną. Z ludźmi, którzy sami się identyfikują jako komuniści, nie może być żadnych rozmów.

(1933)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę