Nastolatek zachował się jak prawdziwy mężczyzna, ocalając życie. Nie było innego ratunku, a on nie zastanawiał się ani sekundy [WIDEO]

w Ciekawe klipy


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

To był jedyny ratunek dla 3-letniego chłopca, który wpadł do wąskiej rury. Strażacy długo kombinowali, jak wyciągnąć kilkulatka, aż w końcu na ratunek ruszył nastolatek. Do zdarzenia doszło w mieście Segarcea w południowo-zachodniej Rumunii.

Nie wiadomo, w jaki sposób chłopczyk znalazł się w rurze o średnicy 30 centymetrów i głębokości 15 metrów. Nie miał jednak szans, by samodzielnie się wydostać, a działania strażaków nie przynosiły rezultatów. Dorosłych mężczyzn i specjalistów wyręczył szczupły nastolatek, którego wpuszczono w wąską rurę. Chłopak uratował dziecko, a po całej akcji zachował wielką skromność. Marian Becheanu wcale nie czuł się wielkim bohaterem, chociaż wszyscy wokół byli gotowi nosić go na rękach za to, co zrobił.  Zarówno on, jak i strażacy, którzy brali udział w akcji, zostali potem odznaczeni.

(7385)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.