To naprawdę wydarzyło się na zwykłej niemieckiej ulicy. To ogromny problem, o którym nawet niemieckie media zaczynają mówić głośno [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Oto nagranie, które zostało zarejestrowane 24 października w Hamburgu. Na ulicy dochodzi do porachunków między zwaśnionymi stronami, padają strzały. Całość robi wrażenie, jakby żywcem wyjęta z krajów trzeciego świata. Wręcz trudno uwierzyć, że scena rozgrywa się w jednym z najbardziej znanych miast Europy.

Najpierw słyszymy, jak jeden z mężczyzn krzyczy ,,Chodź tu, skur…”, a później otwiera ogień. Policja ustaliła, że strzały padły z broni ostrej. Do zdarzenia doszło niepodal Hamburger Dammtor – dworca kolejowego w centrum miasta.

Sytuacja rozehrała się przed 6:00 nad ranem. Policja próbowała schwytać sprawcę, ale pościg się nie udał, mimo zaangażowania 10 policyjnych wozów.

Policja ustaliła, że to dalsza część porachunków po tym, jak 11 czerwca doszło do bójki i 3 osoby zostały ranne po ciosach nożem. Policja wskazuje, że prawdopodobnie istnieje związek między tym wydarzeniem a przestępczością zorganizowaną.

Warto dodać, że media niemieckie alarmują, że coraz bardziej do głosu dochodzą tzw. ,,Araber Clans”, czyli potomkowie imigrantów w 2. i 3. pokoleniu. Angażują się w handel narkotykami, bronią oraz czerpią zyski z prostytucji. Paradoksem jest, że bez problemu korzystają z broni, mimo że w Niemczech obowiązują dość restrykcyjne przepisy w związku z jej posiadaniem.

Warto przy okazji przypomnieć nagranie, wykonane przez Polaka w dzielnicy zamieszkałej przez imigrantów:

Wideo, które mówi więcej niż 1000 słów. Polak nagrał filmik w sercu muzułmańskiej dzielnicy w Niemczech. Tam mieszkali emigranci… [WIDEO]

źródło: Hamburger Morgenpost

(4131)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.