fot. Facebook / Stradom - Kraków / Miłosz Lodowski

Najpierw 1600 szkieletów, a teraz kolejne sensacyjne odkrycie przy Wawelu. Deweloper jednak kontynuuje prace. W internecie wrze: ,,Jak ktoś ma szanować naszą historię i tradycję, skoro…”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Ponad 1600 ludzkich szkieletów nie zniechęciło dewelopera, który przy ul. Stradomskiej w Krakowie buduje kompleks hotelowy. Prace trwają mimo tego, że właśnie trafiono na… ruiny kościoła. W internecie wrze.

Na miejscu ma powstać pięciogwiazdkowy hotel Stradom House ze 125 pokojami, restauracją i spa, ale wszystko przebiega w atmosferze skandalu. Więcej o odkryciach szkieletów pisaliśmy TUTAJ.

Ale teraz pojawia się nowy wątek. Na profilu Stradom-Kraków pojawiła się informaca o tym, że właśnie odnaleziono na miejscu fragmenty kościoła. Część została zniszczona przed wykopaliskami, a teraz rozbierane są pozostałości. Internauci nie kryli oburzenia.

Miłosz Lodowski pytał:

Pani minister Magdalena Gawin – weźmiecie się Państwo w końcu za skandal w Krakowie czy zaraz się dowiemy, że tu też nic się nie da zrobić?

Popularny profil Żelazna Logika pyta:

Jak ktoś ma szanować naszą historię i tradycję, skoro u stóp jednego z najważniejszych miejsc w historii Polski, sami bezcześcimy pamięć o naszych przodkach?

Warto pamiętać, że hotel powstaje tuż przy Wawelu.

Tymczasem prokuratura bada już sprawę. W rozmowie z RMF FM Janusz Hnatko z Prokuratury Okręgowej w Krakowie wyjaśniał, że śledczy chcą sprawdzić, czy wydając pozwolenie na budowę, nie popełniono błędów. Chodzi o to, czy kiedy wydawano pozowlenie na budowę wiadomo było, gdzie powstanie inwestycja.

źródło: Wprost / RMF FM

(6589)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Tagi:
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.