Portal informacyjno-historyczny

To nagranie ma pokazać komisja Antoniego Macierewicza. Oto dowody na to, że Tupolew rozpadł się w powietrzu [WIDEO]

w Wiadomości z Polski

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Błędne naprowadzanie przez rosyjskich kontrolerów polskiego Tu 154-M oraz rozpad samolotu w powietrzu w odległości 900 metrów od pasa startowego lotniska Siewiernyj takie wnioski według informacji Onetu przedstawi w poniedziałek podkomisja smoleńska.

Onet dotarł również do nagrania, które ma zostać pokazany podczas konferencji. Samolot miał ulec częściowej defragmentacji w odległości 900 metrów od linii pasa startowego.

Eksperci mówią, że samolot był źle naprowadzany.

na filmie przedstawiono tor lotu rosyjskiego samolotu Ił-76MD, który na kilkadziesiąt minut przed lądowaniem polskiego samolotu dwukrotnie nieudanie podchodził do lądowania w Smoleńsku, po czym odleciał na lotnisko zapasowe z powodu złych warunków atmosferycznych

– czytamy w relacji Onetu.

Trajektoria lotu polskiego i rosyjskiego samolotu różnią się zdecydowanie, co zdaniem komisji świadczy o złym naprowadzaniu samolotu.

(7564)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Idź na górę