Trzy muzułmanki napadły kobietę, zadając ciosy nożem. Oto jak telewizja BBC ocenzurowała wywiad wideo, wycinając kluczowe słowa [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

BBC postanowiła ocenzurować fragment wywiadu, w którym kobieta będąca świadkiem mówiła, że napastniczki krzyczały Allah i Koran. W wyemitowanej wypowiedzi zabrakło kluczowego fragmentu, który wskazywałby, że motyw ataku miał podłoże religijne.

Najpierw furorę w sieci robiło nagranie, gdzie widzimy, jak CNN ustawiała demonstrację muzułmanów, aby później pokazać ,,spontaniczną manifestację” przeciw terroryzmowi.

Stacja CNN złapana na gorącym uczynku. Tak reżyserowano ,,protest” muzułmanów przeciw terroryzmowi po ataku w Londynie [WIDEO]

Teraz media donoszą, że trzy kobiety zaatakowały nożem Brytyjkę. Idąca do pracy w żłobku opiekunka do dzieci została dźgnięta nożem. Do zdarzenia doszło w okolicach godziny 9, na ulicy Wanstead High Street w północnym Londynie.

Kim były napastniczki? W relacji BBC słyszymy słowa świadka o tym, że napadły kobietę z tyłu, później uderzały pięściami, kopały, a jedna wyciągnęła nóż i zadała cięcie w ramię.

W tej krótkiej relacji zabrakło pewnych słów. Z przekazu BBC nie dowiemy się, że tuż przed atakiem napastniczki krzyczały Allah, Allah oraz Koran.

Dziennikarz Joseph Paul Watson zauważa, że gdyby takiego czynu na muzułmaninie dopuścił się ktoś krzyczący ,,Britain First” (nazwa antyimigranckiego ugrupowania), to zostałoby to wybite w nagłówku.

(5147)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.