Portal informacyjno-historyczny

Muzułmanka brutalnie pobiła kobietę – potrzeba było trzech mężczyzn, by ją powstrzymać. Jej mąż zdradza, dlaczego doszło do ataku

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Kobieta wyprowadzająca psy została dotkliwie pobita. Powód? Kontakt z ,,nieczystymi” psami. Austriacki dziennik ,,Krone Zeitung” pisze o szokującym ataku, który miał miejsce w biały dzień. Efekt? 54-letnia Ingrid T. trafiła do szpitala.

Kobieta opowiada gazecie, że tego dnia rozmawiała z sąsiadami, a towarzyszyły jej czworonogi. Nagle zobaczyła, że w ich kierunku zmierza ładna kobieta z nakrytą głową.

– Wiedziałam, że niektórzy ludzie z tych krajów nie lubią psów, więc chciałam odciągnąć jednego z moich psów” – powiedziała wciąż przebywająca w szpitalu kobieta.

18-letnia muzułmanka pochodząca z Somalii (posiada oficjalne prawo pobytu w Austrii) oświadczyła Austriaczce, że zwierzęta są nieczyste, a następnie zaatakowała. Złapała ją i zaczęła drapać, po czym obie kobiety wylądowały na ziemi.

Jak relacjonuje, potrzeba było trzech mężczyzn, żeby odciągnąć napastniczkę.

Efekt? Kobieta twierdzi, że nie czuje nóg, jej kolano zostało roztrzaskane w wyniku ataku. Przeszła dwie operacje, podczas których została jej wszczepiona proteza.

Jedna z mieszkanek Wiednia powiedziała, że jej zdaniem do ataku doszło w wyniku zderzenia kultur – sama słyszała, jak mąż Somalijki mówił, że nie chcą psów, bo są nieczyste.

Warto dodać, że muzułmanie wierzą także, że aniołowie nie wchodzą do domu, w którym są psy albo rzeźby. Psia ślina oraz inne wydzieliny uważane są za nieczystość (arab. نجس, nadżasah), z której należy się oczyścić (dokonać małej ablucji, wudu).

Somalijka wciąż  nie została aresztowana. Nie wiadomo też, kto pokryje koszty operacji. „To będzie precedens” – mówi prawnik Ingrid T.

źródło: Krone.at

(4691)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę