Portal informacyjno-historyczny

Mocne słowa Wojciecha Cejrowskiego: jak rozwiązać problem Europy z imigrantami [WIDEO]

w Wiadomości z Polski

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Wojciech Cejrowski w programie Telewizji Republika mówił o problemach związanych z masową imigracją oraz.zmianami, które wprowadza rząd.

Cejrowski mówił, że jest inwazja na nasz teren z obcą kulturą. Przypomina, że nawracanie na islam zawsze jest takie samo. Ma formę miecza, którym się ,,łeb ucina”.

Mówi, że nie interesuje go, czy obecnie imigranci muzułmańscy mają jeszcze motywacje ekonomiczne czy związane z dżihadem. Uważa, że uchodźców z krajów muzułmańskich powinny przyjmować podobne kraje, takie jak Arabia Saudyjska.

Dodaje, że Unia Europejska powinna się rozwiązać, żeby kraje na trasie marszu uchodźców nie miały związanych rąk i mogły się bronić samodzielnie przed falą imigrantów.

Poniższe tytuły nie pochodzą od redakcji:

(3809)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Idź na górę