,,Ile mieliście ataków terrorystycznych w Londynie?”. W brytyjskiej BBC polski poseł miał dostać lekcję w sprawie uchodźców. Ale role szybko się odwróciły [WIDEO]

w Wiadomości ze świata/Wywiady


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Dominik Tarczyński gościł w brytyjskiej BBC, gdzie był pytany o kwestie uchodźców. Polski poseł nie dał narzucić sobie obowiązującej narracji poprawności politycznej i wspomniał o wielu kwestiach, o której nie chcą mówić europejscy politycy.

Tarczyński był m.in. pytany, dlaczego Polska nie chce zgodzić się na narzucone kwoty imigrantów. Polityk tłumaczył, iż rząd realizuje wolę wyborców, mimo to dziennikarka zwracała uwagę, że na kwoty zgodził się poprzedni rząd – i nie ma to nic wspólnego z partyjną polityką.

– Umowa została zerwana

– wyrokowała.

– Ile mieliście ataków terrorystycznych w Londynie?

– pytał Tarczyński. Zwracał również uwagę, że obecny rząd wydaje cztery razy więcej na pomoc Syryjczykom na miejscu niż poprzedni.

Dziennikarka nie reagowała, kiedy Tarczyński wspomniał, że tysiące uchodźców, o których mówiła, docierają do Europy nie po to, by znaleźć się w Polsce, ale w Niemczech.

Polityk przypominał, że trzech na pięciu terrorystów z Paryża było uchodźcami. Ale dziennikarka ponownie wróciła szybko do tematu niewywiązania się rządu polskiego z umowy. Wtedy Tarczyński przypomniał o Nord Stream 2. Polityk również punktował: ludzie, którzy docierają do Europy, to nie uchodźcy, ale imigranci. Zwracał uwagę, że mają ze sobą kilka dokumentów tożsamości.

– To szaleństwo musi zostać powstrzymane

– zakończył.

(24919)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.