Mariusz Błaszczak kpi z marszu KOD-u. Porównuje go z… piosenką o Kiepskich [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Minister MSWiA Mariusz Błaszczak podsumował tegoroczne Święto Niepodległości. Podczas briefingu podkreślał, że było bezpiecznie i wspomniał również o frekwencji na poszczególnych marszach.

To właśnie dzięki zaangażowaniu polskich policjantów Komendy Stołecznej Policji, dzięki rozmowom, negocjacjom z organizatorami poszczególnych marszów, wieców, udało się doprowadzić do tego, że uroczystości przebiegły w spokojnej atmosferze, że były bezpieczne

– podkreślał. Warto przypomnieć, że podczas Marszów Niepodległości jest bezpiecznie, od kiedy władzy nie sprawuje Platforma Obywatelska. Organizatorzy wcześniej wielokrotnie narzekali na prowokujące zachowanie policji, co miało być przyczyną różnych zajść. Dodatkowo jak wynikało ze słów szefa CBA Pawła Wojtunika, ówczesny szef MSWiA Bartłomiej Sienkiewicz stał za podpaleniem budki wartowniczej przy ambasadzie rosyjskiej, co było przyczyną oskarżeń uczestników Marszu.

Jeśli chodzi o Marsz Niepodległości, organizatorzy zarejestrowali liczbę 50 tys., według szacunków policji było 75 tys. osób, które świętowały odzyskanie niepodległości 98 lat temu. W końcowym epizodzie na Polach Mokotowskich, kiedy to muzyk Krzysztof Skiba intonował, a potem śpiewał piosenkę o „Kiepskich”, można powiedzieć, że rzeczywiście wtedy sytuacja była kiepska, (…) było kilkaset osób

– zadrwił.

Z kolei na zgromadzeniu ,,antyfaszystów” było do 900 osób.

Tu dłuższa rozmowa:

(1256)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.