Portal informacyjno-historyczny

Łukasz Urban – niewygodne dla mediów fakty o Polaku, który zmarł śmiercią bohatera – w obronie bezbronnych Niemców

w Wiadomości z Polski

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Zapraszam do zmiany awataru, na cześć dzielnego Polaka, który chciał udaremnić islamski zamach.

Śp. Łukasz Urban to był BOHATER. Nasz zamordowany w Berlinie rodak usiłował ZAPOBIEC ZAMACHOWI. Jego straszne obrażenia zostały spowodowane nierówną walką z uzbrojonym zbrodniarzem.

To jest pierwszy, odkąd zaczęły się islamskie zamachy w Europie, potwierdzony przypadek WALKI z terrorystą o życie innych bezbronnych ludzi, kosztem własnego życia. Rany obronne są bardzo charakterystyczne.

I w takiej sytuacji NIEMIECKIE MEDIA PAŃSTWOWE przez wiele godzin prowadziły narrację o „polskiej ciężarówce”/ „ciężarówce na polskich numerach”, która wjechała w tłum, chociaż w Nicei w tłum wjechała tylko – ciężarówka bez żadnej narodowości?!

Widać nie było/nie jest na rękę Niemcom – zaangażowanym we wspieranie naszej nienormalnej opozycji – aby napisać o POLSKIM BOHATERZE, który jednoosobowo, ryzykując resztką swoich szans na przeżycie – próbował zatrzymać radykalny islam.

Ten sam islam, który Angela Merkel, ze złamaniem prawa międzynarodowego i europejskich ustaleń – nieopanowana falą i opowiadając bzdury, wpuściła do Europy?!

Nie na rękę było Niemcom pisać o NIEMIECKIM BOHATERZE, który na piechotę przez 2 kilometry biegł za uzbrojonym terrorystą, nadając informacje policji, żeby śmierć Łukasza Urbana nie okazała się daremna?
To świństwo i, mam nadzieję, klęska polityki Angeli Merkel.

Proszę Państwa o akcję zmieniania awatarów – na znak żałoby po śp. Łukaszu Urbanie, zwykłym kierowcy ciężarówki. Wypada jakoś zaakcentować podziw dla tego bohatera. Dla Polaka, który zmarł śmiercią bohatera – w obronie bezbronnych Niemców na jarmarku z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

PS. Wczoraj dostałam informację (nie mam jej jak potwierdzić), że odbyło się ekumeniczne nabożeństwo – czy podobna uroczystość, w której wzięła udział Angela Merkel. Było to jakoby w kościele luterańskim (z udziałem imama czy kogoś podobnego). I NIE BYŁO POLSKIEJ FLAGI. Była podobno tylko niemiecka i austriacka…

PS. 2. Dzisiaj, Niemcy tu i ówdzie, wspominając o wydarzeniach w szoferce, piszą o „sprawcach” (liczba mnoga) – a nie o sprawcy.

Iwona L. Konieczna
źródło: Tysol.pl
źródło: Tysol.pl

(140602)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

3 komentarze

  1. Dziwne, że terrorysta porwał się z nożem na 120 kg mężczyznę, mając broń palną. Nasuwa się pytanie, czy aby nie jest utajnione, że Nasz Bohater zginął od niemieckiej kuli ?!!!

    • Ja chciałbym zwrócić uwagę jak media ciężko przechodzi przez usta słowo zamach terrorystyczny. Do dziś by tego w ten sposób nie ujeli gdyby się nikt do tego nie przyznal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Wiadomości z Polski

Idź na górę