Portal informacyjno-historyczny

Kpią z polskiej wiary, patriotyzmu, zachowania i wyglądu. Dostali dofinansowanie od władz Warszawy [FOTO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Władze Warszawy zgodziły się na dofinansowanie bezpłatnie rozdawanych komiksów propagandowych. Pełnych stereotypów, szyderstw i kłamstw na temat Polaków, patriotyzmu i wiary.

Komisy rozdawano na Targach Książki w Warszawie. Na wewnętrznej stronie okładki widniała reklama ,,Dużego Formatu”, dodatku do ,,Gazety Wyborczej”, a na ostatniej stronie pojawiła się informacja, że książeczka ze zbiorem kolorowych historyjek została sfinansowana przez Miasto Stołeczne Warszawa. Już bez dopisku, że z pieniędzy podatników.

W komiksach autorzy przyjrzeli się Polakom. Tomasz Leśniak i Rafał Skarżycki pokazali Polaków w fatalnym świetle, szydząc z patriotyzmu, religii i polskości.

Odsłona pierwsza – Narodowiec, Patriota: Małe, kolorowe obrazki ukazują Polaka- Narodowca jako łysego, napakowanego mięśniaka stawiającego znak równości między patriotycznymi symbolami takimi jak Polska Walcząca i Falanga ONR a symbolem niemieckich nazistów jakim jest swastyka.

Narodowiec nie chce umrzeć za Ojczyznę kiedy będzie trzeba, chce dla niej zabijać, uchodźców najchętniej poszczułby psami a jego ulubioną rozrywką są uliczne bijatyki, po których ubrany w koszulkę z Polską Walczącą upija się do nieprzytomności wznosząc toasty „Za poległych”…

Odsłona druga – Polacy: Polacy na wakacjach to prawdziwy wstyd – są grubi, śmiecą, nie potrafią się kulturalnie zachować, więc dla bezpieczeństwa, gdy spotka się Polaka za granicą należy mówić po angielsku. Polacy decydują się na kolejne dzieci żeby spłacić kredyt a Ci najmniej postępowi myślą, że ludzie trenują biegi, bo paliwo drożeje. Nawet bocian stojący na gnieździe żałuje, że do Polski wrócił…

Odsłona trzecia – Kościół i wiara: Autorzy zarzucają Polakom hipokryzję, ponieważ według nich: Polacy modlą się na kolanach a jednocześnie chcą żeby Polska wstała z kolan, inkwizycja wiecznie żywa a jej tradycja kwitnie w związku ze sprzeciwem kościoła w sprawie obchodzenia Halloween, religia muzułmańska jest równie nieludzka dla kobiet jak religia chrześcijańska dla zakonnic z tą różnicą, że grupa Polaków uchodźców nie chce a zakonnice szanuje

– czytamy na profilu facebookowym Patrioci Rzeczypospolitej Warszawa.

Z komiksów wyłania się obraz Polski zacofanej, rozmodlonej i poddanej Kościołowi, zakłamanej i zapitej. A wszystko to z budżetu Miasta Stołecznego Warszawy, rządzonego przez Hannę Gronkiewicz-Waltz.

(8606)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę