Kolejny bardzo groźny wypadek posłów Kukiz’15! Dużo niejasności wokół okoliczności zdarzenia

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Jak informuje portal wPolityce.pl w Warszawie doszło do groźnego wypadku. W auto, którym jechali posłowie Tomasz Rzymkowski i Bartosz Józwiak, uderzył z dużą siłą inny samochód. Ich pojazd uległ całkowitemu zniszczeniu, ale na szczęście nikt nie został ranny.

Wypadek miał miejce przy ul. Wawelskiej w Warszawie 12 sierpnia, gdy Rzymkowki wracał z wyjazdu zagranicznego. Audi, w którym znajdowało sie ok. 5 osób, uderzyło z prędkością ok. 140 km/h w bok prawidłowo jadącego samochodu Rzymkowskiego. Pojazd nadaje się tylko kasacji.

Jeden z pasażerów Audi uciekł z miejsca wypadku. Przebieg zdarzeń potwierdza Komenda Główna Policji. Sprawca został ukarany mandatem.

Portal przypomina śmierć innego posła Kukiz’15 Rafała Wójcikowskiego, który zginął w wypadku, wokół którego narosło sporo wątpliwości. Podobnie jak Wójcikowski, Rzymkowski i Józwiak zajmowali się niejasnościami w związku z ustawą hazardową, a ten pierwszy informował o powstaniu komisji śledczej w sprawie afery VAT, jest także członkiem komisji śledczej ds. Amber Gold.

Rodzi się pytanie, czy wypadek posła Rzymkowskiego jest tylko nieszczęśliwym przypadkiem, czy kryje się za nim coś więcej

– czytamy na wPolityce.pl. Sam poseł odmówił komentarza.

Portal podaje jeszcze jeden ciekawy szczegół: informację o wypadku bardzo szybko otrzymała jedna z posłanek z anonimowego źródła – nie była to ani policja, ani sami posłowie.

(1851)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.