Portal informacyjno-historyczny

Kolaboranci Trzeciej Rzeszy. Żydzi, którzy walczyli dla Hitlera [WIDEO]

w Historia Niemiec/Historia Żydów/II wojna światowa


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Temat służby Żydów w armii niemieckiej podczas II wojny światowej wciąż jest w Polsce mało znany. Takie postaci jak feldmarszałek Erhard Milch – fanatyczny narodowy socjalista, mający żydowskie pochodzenie który wiedział o eksterminacji Żydów i popierał ją, są rzadko prezentowane w pismach i na portalach historycznych. Poniższy dokument ujawnia kulisy tych mało poznanych zagadnień.

(3294)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

 1. 14 Grudnia roku Pańskiego 2006 z pełnym poszanowaniem i respektem dla autorów, wydawców i praw autorskich, w dzisiejszych czasach powszechnego przemilczania i fałszowania historii i faktów historycznych, uważamy za szczególnie ważną powinność i obowiązek rozpowszechniania informacji, celem edukacji i uświadamiania, oraz bezpardonowej walki z owymi przemilczeniami i fałszami , wersje internetową przygotowała Polonica. net Polskiego Niezależnego Związku Patriotycznego Katolicko-Narodowego Ruchu kontrreformacji i kontr judaizacji-Ogólnoświatowego Ruchu Katolickiej Awangardy Narodowej następującej treści :
  ” W niemieckiej narodowosocjalistycznej Robotniczych partyjnych LUDOWYCH towarzyszy armii służyło 150 tysięcy żołnierzy i oficerów, których rodzice lub dziadkowie byli Żydami.
  Dziś nikt nie chce się do nich przyznać. Setki mischlingów zostało odznaczonych Żelaznymi Krzyżami, zaś 20 żołnierzy i oficerów żydowskiego pochodzenia otrzymało najwyższy order III Rzeszy – Krzyż Rycerski.
  „wspólnicy OFIARY CZY PRZEŚLADOWCY”- Żydzi w nazistowskim aparacie terroru…w NSDAP, w Gestapo,Wehrmachcie
  K. Kapitonow
  W niemieckiej armii służyło 150 tysięcy żołnierzy i oficerów, których rodzice lub dziadkowie byli Żydami. Dziś nikt nie chce się do nich przyznać.
  Terminem mischling określano w III Rzeszy osoby z małżeństw aryjskich & semickich.
  Ustawy rasowe odróżniały mischlingów I stopnia (jedno z rodziców – Żyd) i II stopnia, kiedy Żydem był ktoś z pokolenia dziadków. Dziesiątki tysięcy mischlingów służyło w Wehrmachcie, Luftwaffe i Kriegsmarine, wysoko awansując.
  Setki mischlingów zostało odznaczonych Żelaznymi Krzyżami, zaś 20 żołnierzy i oficerów żydowskiego pochodzenia otrzymało najwyższy order III Rzeszy – Krzyż Rycerski.
  W niemieckich, narodowosocjalistycznych , Robotniczych, partyjnych LUDOWYCH towarzyszy prasie długo krążyło zdjęcie niebieskookiego blondyna w hełmie, którego przedstawiano jako „Idealnego niemieckiego żołnierza”. Był nim Werner Goldberg. Jego ojciec był Żydem.
  Ofiary czy wspólnicy?
  Major Wehrmachtu Robert Borhardt odznaczony został Krzyżem Rycerskim za manewr na froncie wschodnim w sierpniu 1941 roku.
  Odkomenderowany do Afrika Korps dostał się do niewoli brytyjskiej. W 1944 r. roku mógł wyjechać do Anglii, gdzie przebywał jego ojciec, ale wrócił do Niemiec, mówiąc: Ktoś musi odbudować nasz kraj. W 1983 roku, niedługo przed śmiercią, powtarzał: Wielu Żydów i półkrwi Żydów uważało, że winni bronić Vaterlandu.
  Führer osobiście poświadczał aryjskość pułkownika Waltera Hollandera, galacha, czyli syna żydowskiej matki. Hollander otrzymał Żelazne Krzyże obu stopni, z rzadkim Złotym Niemieckim Krzyżem. W 1943 roku, kiedy dowodzona przez niego brygada zniszczyła pod Kurskiem 21 radzieckich czołgów, został odznaczony Krzyżem Rycerskim. Spod Kurska Hollander jechał do Rzeszy przez Warszawę.
  Życie stawiało mischlingów w absurdalnych sytuacjach: oto żołnierz z Żelaznym Krzyżem na szyi przyjeżdża do lagru Sachsenhausen, by odwiedzić ojca. Oficer SS trzęsie się z oburzenia: Gdyby nie ten krzyż, doszlusowałbyś zaraz do tatusia. A oto historia Żyda, któremu w 1940 roku na podstawie sfałszowanych dokumentów udało się przedostać z okupowanej Francji do Niemiec. Został zmobilizowany i wcielony do Waffen SS. – Jeśli służyłem w armii niemieckiej, a moja matka zginęła w Auschwitz, to kim jestem – ofiarą czy prześladowcą? – pytał siebie i innych. – Niemcy, obwiniający się za to, co się stało, nie chcą o nas słyszeć, ale i gmina żydowska odwraca się od takich jak ja.
  W 1944 r. 15 generałów
  Znanych jest 1200 przypadków służby w Wehrmachcie mischlingów, których 2300 krewnych – ojców, matek, dziadków, stryjów – zostało skazanych na zagładę.
  W styczniu 1944 roku lista wyższych oficerów „spokrewnionych z żydowską rasą” liczyła 77 nazwisk, w tym 23 pułkowników i 15 generałów.
  Wszyscy mieli świadectwa „niemieckiej krwi” podpisane przez Hitlera.
  Powinna znaleźć się na niej jedna z najbardziej złowieszczych postaci – Reinhard Heydrich, szef RSHA, organizacji kontrolującej gestapo, policję kryminalną, wywiad i kontrwywiad. Jego babka miała wyjść za Żyda już po przyjściu na świat ojca przyszłego szefa RSHA, ale koledzy bili małego Reinharda, wymyślając mu od Żydów. To właśnie Heydrich zorganizował w styczniu 1942 r. konferencję w Wansee, poświęconą ostatecznemu rozwiązaniu kwestii żydowskiej. Opowiadano, że po pijanemu zdarzało mu się strzelać do swojego odbicia w lustrze, krzycząc: Paskudny Żyd

  Klasycznym przykładem „utajonego Żyda” w elitach Niemieckiej Rzeszy narodowosocjalistycznych , Robotniczych, partyjnych towarzyszy był feldmarszałek lotnictwa Erhardt Milch. Jego ojciec był Żydem, nie przyjęto go więc do wojskowej uczelni. Podczas pierwszej wojny poznał Goeringa. Jako dyrektor Lufthansy bezpłatnie udostępniał samoloty przywódcom NSDAP. Po dojściu Hitlera do władzy okazało się, że ojcem Milcha jest kochanek jego matki, baron von Bier. Goering lubił mawiać: Zrobiliśmy Milcha kundlem, ale kundlem arystokratycznym! – i dodawał: W moim sztabie to ja decyduję, kto jest Żydem!

  Żydowscy weterani Wehrmachtu mówią dziś, że na frontach drugiej wojny starali się przeciwstawić rasistowskim przesądom. Swą gorliwością chcieli udowodnić, że mimo żydowskich przodków byli przykładnymi patriotami i mężnymi żołnierzami. …

  Żydowskie przywództwo narodowosocjalistycznych, Robotniczych, partyjnych LUDOWYCH towarzyszy Niemiec-minister propagandy Joseph Goebbels, Reichsführer-SS Heinrich Himmler, gubernator „Generalnej Guberni” Hans Frank, SS-Obersturmbannfuehrer Karl Adolf Eichmann, Rudolf Hess, Alfred Rosenberg, Erich von Manstein, feldmarszałek lotnictwa Erhardt Milch, Johannes von Blaskowitz, Felix Steiner, Ferdinand Schorner, Werner von Blomberg, Komandor Paul Ascher, drugi w kolejności rangi oficer na Bismarcku Admirał Bernhard Rogge, Generał Johannes Zukertort , Generał Luftwaffe Helmut Wilberg, Generał Gotthard Heinrici, Karl Fiehler, SS-Standartenfuehrer Paul Blobel , Franz Xaver Schwarz, Odilo Globocnik – Gruppenfuhrer-SS, dowódca SS i policji w dystrykcie lubelskim 1939-1943 Gauleiter Erich Koch, Gauleiter Josef Grohe Gauleiter Alfred Meyer, Gauleiter Rudolf Jordan, Gauleiter Karl Wahl, Reichs Arbeits fuehrer General major Konstantin Hierl, Gauleiter and Reischsstaathalter Robert Wagner, Gauleiter and Staatssekretaer Ernst Wilhelm Bohle, Gauleiter Albert Forster, baron Leopold Itz von Mildenstein przywódca NSDAP, Major Wehrmachtu Robert Borhardt odznaczony został Krzyżem Rycerskim za manewr na froncie wschodnim w sierpniu 1941 roku.”

  O tym że Jahwe-Oachim z Ribbentrop jest Żydem napisał oficer 170.dywizji piechoty narodowosocjalistycznej ,niemieckiej, robotniczej, ludowych towarzyszy partyjnych Hennecke Kardel niemiecki badacz historii najnowszej, partyzant w Estonii, Łotwie i Litwie do roku Pańskiego 1949, handlowiec w Afryce Północnej , odznaczony Krzyżem Rycerski. pod Leningradem , w pracy naukowo-badawczej „Adolf Hitler-Bergrunder Israels”copyright Marva-Genf 1974, oraz Hannah Arendt,”Eichmann w Jerozolimie”,ZNAK,Kraków 1987,s.228.:”Eichmann wspominał-a nie ma powodów, by mu nie wierzyć-że Żydzi znajdowali się nawet wśród szeregowych członków Ochronnych szwadronów dla Narodowosocjalistycznych, Niemieckich , Robotniczych, partyjnych Towarzyszy (die SS der die NSDAP), choć sam fakt żyd. pochodzenia takich ludzi jak: Reinhard – Tristan – Eugena Suess`a pseudonim „Heydrich”, Erharda Milcha, Hansa Franka i in. był spr. ściśle poufną-wiedziała o tym garstka ludzi”. Oficer Hennecke Kardel pisze że JEDYNYM któremu przysług. nazwa Żyd był ur. w Hajfie Adolf Eichmann. To on a nie ćwierć żyd człon Komunistycznej Partii Niemiec od 1918-1919, Adolf Hitler na auf der Wannseekonferenz vom 20. Januar 1942 kamen 15 hochrangige Vertreter von nationalsozialistischen Reichsbehörden und Parteidienststellen zusammen, um unter Vorsitz von SS – Obergruppenführer Reinhard-Tristan- Eugen Suess „Heydrich” den begonnenen Gestamlösung der Judenfrage im Detail zu organisieren , wobec niemocy wysłania ich do neutralnych krajów, chciał wytępienia Żydów, ALE WŁAŚNIE SS- Obersturmbannführer Adolf Eichmann!Ponadto mogę dorzucić jeszcze T. Szafar „Zaczęło się w Monachium”Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej Cztery tysiące sto ósma publikacja , w styczniu 1968 ,Nakład 60280 egz.,oprócz tego najnowsze z Bryan Mark Rigg „Losy żydowskich żołnierzy Hitlera” z grudnia 2010 , wyd. REBIS. O marsz .Erhard Milch, gen. Helmut Wilberg, dowódcy Kriegsmarine Bernhard Rogge…150 000 niemieckich Żydach służących JAKO ŻYDZI w REGULARNEJ ARMII i WAFFEN DIE SCHUTZSTAFFELN DER DIE NATIONALSOZIALISTISCHE DEUSCHE ARBEITERPARTEI VOLKSGENOSSEN ( Zbrojnych-Ochronnych szwadronach dla Narodowosocjalistycznych, Niemieckich, Robotniczych, Partyjnych Ludowych Towarzyszy). Książka wyd. w „Klubie Dla Ciebie” 12/2010. A MAGNACI ŻYDOWSCY Grosse Pure z Wall Str. Broadway 120 finansowali NSDAP, CIEKAWE PO CO?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę