KOD pisze do Fransa Timmermansa i wzywa do nałożenia sankcji na Polskę. Jest mocna odpowiedź. ,,Nie będziesz ty nawet naszych świń wypasać…”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Działacze Komitetu Obrony Demokracji funkcjonującego w Wielkiej Brytanii wzywa swoich sympatyków do wysyłania do Frans Timmermansa. Brytyjski KOD chce doprowadzić do nałożenia sankcji na Polskę!

Zaczynamy akcję pisania listów, aby wywrzeć presję na Unię Europejską

– piszą na swojej stronie internetowej przedstawiciele KOD. Zamieścili na niej też wzór listu i wzywają do wysłania go do Brukseli.

Władze brytyjskiego KOD proszą Timmermansa w liście o wsparcie polskich obywateli i powołanie się na art. 7 Traktatu o Unii Europejskiej, który pozwoliłby na nałożenie sankcji na Polskę, w tym zawieszenie prawa głosu.

Autorzy listu zwracają uwagę na ostatnie wydarzenia w Polsce i wielkie zamieszanie wokół proponowanych zmian w sądownictwie. Informują, że prezydent Andrzej Duda zawetował co prawda ustawy o Krajowej Radzie Sądownictwa Polskiego (KRS) i Sądzie Najwyższym i Sądach Okręgowych, ale przyjął tę o sądach powszechnych. Alarmują wiceprzewodniczącego Komisji Europejskiej Fransa Timmermansa, że widzą w tych projektach ,,wyraźne naruszenie konstytucji i idei rozdzielności władzy”.

Pomóżcie nam, obywatelom Polski, poprzez domaganie się poważanych i znaczących kroków ze strony Unii Europejskiej w celu uniknięcia rażącego ataku na państwo prawa. Niech Unia Europejska nie będzie bezradnym świadkiem milczącego mordowania demokracji w samym jej sercu

czytamy w końcówce listu. KOD podaje też adres e-mailowy Timmermansa, na który powinien zostać wysłany list.

To nie jest jedyna korespondencja skierowana ostatnio do wiceprzewodniczącego PE. Na portalu wPrawo.pl pojawił się list otwarty do Timmermansa. Jego autorka blogerka Katarzyna TS odwołała się do ultimatum, jakie przed wiekami sułtan Mehmed IV postawił Kozakom zaporoskim. A bardziej do odpowiedzi. Ta sytuacja skojarzyła się autorowi z antypolską działalnością Timmermansa.

Ty, sułtanie, diable turecki, przeklętego diabła bracie i towarzyszu, samego Lucyfera sekretarzu. Jaki z ciebie do diabła rycerz, jeśli nie umiesz gołą dupą jeża zabić. Twoje wojsko zjada czarcie gówno. Nie będziesz ty, sukin ty synu, synów chrześcijańskiej ziemi pod sobą mieć, walczyć będziemy z tobą ziemią i wodą, kurwa twoja mać. Kucharzu ty babiloński, kołodzieju macedoński, piwowarze jerozolimski, garbarzu aleksandryjski, świński pastuchu Wielkiego i Małego Egiptu, świnio armeńska, podolski złodziejaszku, kołczanie tatarski, kacie kamieniecki i błaźnie dla wszystkiego, co na ziemi i pod ziemią, szatańskiego węża potomku i chuju zagięty. Świński ty ryju, kobyli zadzie, psie rzeźnika, niechrzczony łbie, kurwa twoja mać. O tak ci Kozacy zaporoscy odpowiadają, plugawcze. Nie będziesz ty nawet naszych świń wypasać. Teraz kończymy, daty nie znamy, bo kalendarza nie mamy, miesiąc na niebie, a rok w księgach zapisany, a dzień u nas taki jak i u was, za co możecie nas w dupę pocałować! Podpisali: Ataman Koszowy Iwan Sirko ze wszystkimi zaporożcami.

– tak Kozacy odpisali sułtanowi, a autorka listu otwartego do Timmermansa nie ukrywa, że idealnie oddają powyższe słowa, co on chciałaby napisać do wiceprzewodniczącego PE:

najlepiej niech Pan zajmie się czymś pożytecznym, np. obroną europejskich kobiet przed ubogacającymi je islamskimi „uchodźcami”.

– podsumowała.

 

(4979)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.