Portal informacyjno-historyczny

KOD donosi na narodowców za portrety na szubienicach. Internauci przypominają trzy charakterystyczne zdjęcia z marszów PO i KOD-u [FOTO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Media żyją sprawą portretów eurodeputowanych PO, które zostały umieszczone na atrapach szubienic. Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro zapowiedział postępowanie prokuratorskie. Tymczasem w sieci internauci przypominają liczne podobne przypadki z przeszłości.

Wtedy, w przeciwieństwie do chwili obecnej, nikt nie myślał, by zajmować się sprawą. Wprost przeciwnie, marsz, na którym pojawiły się wzywające do nienawiści hasła, określany był mianem zrywu wolności. Potępiające hasła narodowców Róża Thun i Julia Pitera także w nim uczestniczyły i nie protestowały.

Tymczasem jak informuje ,,Gazeta Wyborcza” doniesienie do prokuratury w sprawie portretów na szubienicach przygotował Jarosław Marciniak z Komitetu Obrony Demokracji.

– Nie godzimy się na takie działania, nie godzimy się na język nienawiści. To język rodem z lat 30. ubiegłego wieku. To metody faszystów i komunistów. Dziś wiszą zdjęcia, jutro mogą wisieć prawdziwi ludzie –

powiedział.

To nie jedyny taki przypadek:

Wieszanie kukły Jana Pawła II też było sztuką…

fot. screen Fakty TVN

(10274)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Doskonale pamiętam ich pseudo wolnościowe marsze. Ile tam było nienawiści i szczucia na L.Kaczyńskiego. Wtedy wszystko było o.k. ? Na prawicę można pluć i ją znieważać, a jak sprawa dotyczy „liberalno-czerwonych”, to już donoszą do prokuratury. Ci hipokryci donosicielstwo mają od urodzenia w genach. Już ich dziadkowie i ojcowie donosili do UB na żołnierzy podziemia niepodległościowego dla stanowisk i urzędów w „czerwonej Polsce”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę