Portal informacyjno-historyczny

Klub gen. „Grota” w Łodzi zaprasza na wykład o sądownictwie Polskiego Państwa Podziemnego

w W Twoim mieście/Zapowiedzi


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W Klubie im. gen. „Grota” w Łodzi wykład nt. sądownictwa Polskiego Państwa Podziemnego. Łódź, 16 grudnia 2014 r.

Na spotkaniu Klubu Historycznego im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Łodzi, które odbędzie się w dniu 16 grudnia 2014 r. (wtorek) z wykładem pt. „Sądownictwo Polskiego Państwa Podziemnego” wystąpi Michał Hanke, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Łódzkiego.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 13.00 Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, przy ul. Gdańskiej 100/102 w Łodzi. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

***
Funkcjonujące w całej Polsce Kluby Historyczne im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” działają w oparciu o Instytut Pamięci Narodowej i Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej.

Do podstawowych zadań Klubów należy przekazywanie swoim członkom oraz społeczeństwu opartej na najnowszych badaniach wiedzy historycznej, obejmującej dzieje Polski i losy jej obywateli w okresie II wojny światowej, a także w okresie powojennego komunistycznego zniewolenia i oporu społecznego do 1989 r. Istniejący przy łódzkim Oddziale IPN Klub „Grota” w Łodzi działa od 24 czerwca 2004 r. i liczy obecnie około setki członków. Jego spotkania odbywają się średnio raz w miesiącu w Łódzkim Domu Kultury. Poza Łodzią,
na obszarze działania łódzkiego Oddziału IPN funkcjonują obecnie Kluby im. gen. „Grota” w Kaliszu, Wieluniu, Sieradzu, Pabianicach, Piotrkowie Trybunalskim, Skierniewicach, Zgierzu, Tomaszowie Mazowieckim, Ostrowie Wielkopolskim i w Zduńskiej Woli.

ppp_kotwice_30092014

(72)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę