Kinga Rusin nie zna Google? Chciała błysnąć wiedzą o sporcie – szybko tego pożałowała

w Humor


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Kinga Rusin postanowiła pochwalić się zawodowym sukcesem na łamach Facebooka. Okazało się, że zamiast powszechnych pochwał, znana prezenterka stała się obiektem drwin.

Rusin chwaliła się wywiadem z Łukaszem Kubotem. Ale zwykłe sprawdzenie podstawowych faktów obnażyło jej braki warsztatowe.

Radziłbym jakoś edytować ten wpis, bo tylko obnaża pani gigantyczną ignorancję, dyletanctwo i stosunek do zawodu, który pani wykonuje

– kpił dziennikarz Krzysztof Stanowski.

Oto wpis Rusin:

No to już wszystko jasne. Plus ten mówiący wszystko wyraz triumfu na mojej twarzy… A Łukasz Kubot to świetny gość! Wyobraźcie sobie, że zawodnik nr 1 na liście deblistów ATP w zasadzie nigdy wcześniej nie udzielił wywiadu! Kiedy szukałam o nim informacji w sieci nie mogłam się nawet dowiedzieć jaki jest jego stan cywilny. Po prostu enigma. Tym bardziej się cieszę, że Łukasz mi zaufał i naprawdę szczerze opowiedział o sobie, o swoich upadkach i wzlotach, o marzeniach i obawach. Najbardziej ujmujące było jego skrępowanie i autentyczność. Osiągnął wielki sukces, największy w polskim, męskim tenisie, a pozostał skromnym, przemiłym gościem z dużym dystansem do siebie, którego, jak podkreślał, musiał się nauczyć. Życzę mu kolejnych sukcesów i mam nadzieję, że jeszcze nas czymś na kortach zaskoczy. A mój wywiad z nim (i fragmenty naszego meczu) zobaczycie w najbliższy weekend w DDTVN” – taką informacją i zapewne – jak myślała

A to szybkie sprawdzenie podstawowych faktów przez Stanowskiego:

Internauci przypominali stare grzechy:

(7627)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.