Portal informacyjno-historyczny

Kibice nie spodziewali się tego ataku. Uzbrojeni funkcjonariusza ruszyli na nich w przerwie meczu Ligi Mistrzów. „Od początku szukali pretekstu” [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Podczas rewanżowego meczu ćwierćfinałowego Ligi Mistrzów pomiędzy Realem Madryt i Bayernem Monachium policja weszła na sektory zajmowane przez niemieckich kibiców. Polała się krew. Prawdopodobnie z dość błahego powodu.

Uzbrojeni funkcjonariusze zaatakowali kibiców Bayernu w przerwie meczu. W ruch poszły pałki. Zaskoczeni Niemcy nie do końca wiedzieli chyba, o co chodzi.

Media w Hiszpanii i Niemczech też nie ustaliły, z jakiego powodu policja przypuściła szturm. Spekuluje się, że poszło o jakiś transparent, którego nie chcieli zdjąć fani Bayernu. Według kibiców policjanci od początku mieli plan ataku i czekali na pretekst.

Wyglądało to tak, jakby celowo szukali konfrontacji

– relacjonował jeden z kibiców.

Zdjęcia pobitych fanów szybko obiegły świat. Widać na nich wielu krwawiących kibiców, którzy nie zdążyli uciec przed uderzeniami policyjną pałką. Czemu służył ten atak? Oficjalnie nadal nie zostało to wyjaśnione…

Ostatecznie wielu kibiców z Niemiec wróciło z Madrytu w podłych nastrojach. Nie dość, że z licznymi obrażeniami ciała, to jeszcze po poniesionej w kontrowersyjnych okolicznościach porażce Bayernu z Realem. Przegrana 2:4 po dogrywce oznaczała pożegnanie z Ligą Mistrzów.

(3884)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę