Karma wraca. W bolesny sposób. Zadymiarz Antify rzucił petardę – dostał odpowiedź [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W Phoenix trwają starcia między skrajną lewicą a prawicą spod szyldu Alt-right. Agresywny tłum próbowała uspokajać policja – często w bardzo skuteczny sposób. Poniższe nagranie udostępnione w sieci spodobało się sympatykom Donalda Trumpa.

Po zamieszkach w Charlottesville w USA, gdzie zginęła jedna osoba, wrze. Przemówienie Trumpa jeszcze dolało oliwy do ognia. On i jego zwolennicy oskarżani są o rasizm, neonazim wpieranie Ku Klux Klanu.

Ale prezydent USA może liczyć też na poparcie – na wiecu jego zwolenników w Phoeniź zgromadziło się nawet 30 tys. osób. W kontrmanifestacji uczestniczyły bójówki antify. Policja ostro zareagowała na burdy.

Kiedy jeden z bojówkarzy rzucił petardę w policję, strzelono do niego gumową kulą. Pech chciał, że to był cios poniżej pas. Jak bardzo bolesny, pokazuje reakcja poszkodowanego.

(11589)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.