Portal informacyjno-historyczny

fot. screen Twitter

Joanna Senyszyn dwukrotnie cudem uniknęła śmierci. Ale to nie koniec serii pecha: teraz wylądowała na wózku (foto)

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Joanna Senyszyn, była posłanka SLD, znana z bezpardonowych ataków m.in. na polską historię czy też drwin z chrześcijaństwa, opublikowała swoje zdjęcie, gdy siedzi na wózku inwalidzkim. Okazuje się, że polityk na bardzo poważne problemy ze zdrowiem.

W wywiadzie z ,,Super Expressem” Senyszyn zdradziła powody problemów zdrowotnych. Twierdzi, że dwukrotnie uniknęła śmierci. Najpierw podczas pobytu w Afryce, gdzie w 2011 r. zaraziła się wirusem zachodniego Nilu. Przez długi czas lekarze nie wiedzieli, co jest źródłem problemów. Następnie przeszła zawał, który doprowadził do zatrzymania krążenia krwi.

W szpitalach w Strasburgu, Brukseli i Gdańsku nie poznali się na tym i dopiero w szpitalu wojskowym w Bydgoszczy mnie zdiagnozowali. Dawano mi 5 proc. szans na przeżycie. Lekarze powiedzieli mi, że nie będą czekać na wyniki badań, bo mogę ich nie doczekać, więc zaczęli mnie leczyć intuicyjnie. Na szczęście dzięki wspaniałym lekarzom wygrałam

– mówiła o walce z wirusem. Podobnie tylko cud uratował ją, kiedy przeżyła zawał – dosłownie w ostatniej chwili uratowali ją lekarze.

Ale to nie koniec problemów. W 2014 złamała szyjkę kości udowej, a w 2018 kiedy przewróciła się na parkiecie, doszło do złamania miednicy, kości łonowej oraz krzyżowej. Kiedy myślała, że pech ją opuścił, po raz pierwszy wyszła na ulicę bez kul, od razu przewróciła się i doszło do złamania uda nad kolanem. Teraz posłanka skazana jest na wózek inwalidzki:

źródło: Super Express / wMeritum.pl

(3091)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. „Okazuje się, że polityk na bardzo poważne problemy ze zdrowiem.”Na 100% ma problem ze zdrowiem psychicznym, teraz doszły jeszcze inne problemy .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę