Janusz Lewandowski wywołał oburzenie. ,,Parlament Europejski patrzy na Aleppo, powinien patrzeć na ulice Warszawy” [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Debata europarlamentu o praworządności w Polsce odbędzie się w środę po południu. Deputowany do Parlamentu Europejskiego z ramienia PO Janusz Lewandowski twierdzi, iż są ,,nowe i stare powody, by manifestować sprzeciw wobec nadużyć władzy w Polsce oraz by PE zajmował się po raz kolejny Polską, zaniepokojony rozwojem sytuacji”. Jednocześnie dokonał mało fortunnego porównania.

Lewandowski narzekał na niekorzystny termin debaty.

To zestawienie wywołało dużo negatywnych komentarzy. Przypomnijmy, że w Syrii trwa krwawa wojna domowa i zdaniem internautów zestawienie dwóch sytuacji jest nie na miejscu.

Lewandowski podkreślił także, iż ,,Polacy oczekują, że demokratyczny świat i Parlament Europejski nie pozostanie obojętny wobec tego, co się dzieje w Polsce”.

My, jak zawsze, będziemy głosem milionów Polaków, którzy dobrze się czują w UE i dobrze rozumieją, jaką wartością jest UE dla naszego bezpieczeństwa i szans rozwojowych

– mówił.

Lewandowski oceniał niezwykle krytycznie rządy PiS-u:

Jarosław Kaczyński i wykonawcy jego poleceń są jak socjalistyczni przodownicy pracy w mnożeniu tych problemów, które są doskonale widoczne dla demokratycznego świata. Widać, jak sprytnym przywódcą jest Viktor Orban na tle Kaczyńskiego. Orban robi swoje, a Polska jest stale ulokowana na oślej ławce.

(1903)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.