,,Jako kraj jesteśmy przygotowani na każdą liczbę uchodźców”. Przypominamy: oni zachęcali społeczeństwo do przyjmowania uchodźców [FOTO]

w III RP


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Aresztowany kierowca, który wjechał ciężarówką w tłum ludzi na jarmarku bożonarodzeniowym w Berlinie, to Pakistańczyk. Przybył do Niemiec w lutym 2016 jako uchodźca. To nie pierwszy taki przypadek, gdy uchodźca bierze udział w zamachu na terenie Niemiec.

Tymczasem wielu polskich polityków popierało publicznie przyjmowanie imigrantów. Rzecznik poprzedniego rządu, Cezary Tomczyk mówił:

Jako kraj jesteśmy przygotowani na każdą liczbę uchodźców. Chodzi o to, żeby podział uchodźców w Europie był sprawiedliwy. Weźmiemy na klatę wszystkie decyzje, które podejmiemy ws. uchodźców

Przypominamy charakterystyczne zdjęcia polityków i dziennikarzy, którzy popierali akcję, oraz liczne grono osób na demonstracjach, które wyrażało swoją akceptację takich zamierzeń polityków.

(3267)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.