Jachira urządziła kolejną prowokację i tym razem czekała ją przykra niespodzianka. ,,Skandaliczna prowokacja w niegodziwych celach” [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Do skandalicznej prowokacji doszło w czwartek przed Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. JP II w Toruniu. Dwie osoby z kukłą przypominającą prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego z dłonią wypełnioną fałszywymi banknotami fotografowało się na tle świątyni – poinformowało Radio Maryja.

Tą osobą jest Klaudia Jachira, znana z prześmiewczych filmików. Jej happening potraktowano z należytą powagą.

Pliki banknotów wciśnięte w dłoń kukły przypominającej prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego miały powielać kłamstwa powtarzane przez liberalno-lewicowe media i niektórych polityków, że Radio Maryja i powstałe przy nim dzieła są finansowane z budżetu państwa. Tymczasem utrzymują się one przede wszystkim z dobrowolnych ofiar ludzi. Wszystkie odszkodowania i dotacje jakie otrzymała m.in. Fundacja Lux Veritatis oraz WSKSiM były przyznane zgodnie z prawem

– informuje Radio Maryja. O działaczce Nowoczesnej

W oświadczeniu o. Jana Króla CSsR czytamy:

na prywatnym terenie należącym do Zgromadzenia Redemptorystów, przy Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. JP II w Toruniu były robione zdjęcia, które zapewne będą wykorzystywane w niegodziwych celach, przede wszystkim zaś przeciw pokojowi społecznemu i budowaniu wspólnoty narodowej. Stanowczo protestujemy przeciwko kampanii kłamstwa i pomówień, a także przeciwko kpieniu sobie z Pana prezesa Jarosława Kaczyńskiego zamiast wielkiego szacunku względem Jego osoby. Oraz okazywaniu braku szacunku wobec miejsc kultu, które w naszej historii niezależnie od okoliczności i systemów politycznych były respektowane.

Tu cały materiał Jachiry

(2635)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.