Portal informacyjno-historyczny

Islamizacja Europy? To nagranie niemieckiej ulicy, które mówi wiele, robi furorę w sieci [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Tak wyglądają ulice Kolonii w czasie ramadanu. Muzułmanie nie wyglądają na takich, którzy mieliby zamiar asymilować się z Niemcami.

Niemieccy patrioci na swoim profilu facebookowym zwracają uwagę na to, że muzułmanie nie chcą wcale się integrować, a raczej próbują narzucić swoje wartości, religię i tradycje. Nagranie zdobywa dużą popularność – do tej pory blisko 3,5 tys. razy i widziało go 212 tys. internautów, mimo że został udostępniony na stosunkowo niewielkim profilu.

To nie jest pierwszy wyraz obaw, że muzułmanie chcą zająć tereny w Europie poprzez zasiedlenie, czyli tzw. hidżrę. Już teraz w Europie nie brakuje ulic czy dzielnic, gdzie władze np. francuskich, niemieckich czy włoskich miast utraciły kontrolę i uchodźcy rządzą się sami. W Kolonii, gdzie doszło w Sylwestra 2015 roku do licznych ataków imigrantów na kobiety na tle seksualnym, też do tego dopuszczono.

Należy oglądać z włączonymi głośnikami:

(36036)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę