Co za ironia losu! Oto co stało się po słowach Verhofstadta o ,,polskich neonazistach”. W sercu jego stolicy rozpętała się bitwa – turyści byli przerażeni [FOTO/WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Polscy patrioci czują się dotknięci obelgami, które pod adresem uczestników Marszu Niepodległości skierował Guy Verhofstadt. – Mieliśmy 60 tysięcy faszystów, neonazistów, białych suprematystów na ulicach Warszawy – grzmiał. Błyskawiczną puentę do słów Belga dopisało życie.

Po weekendowych zamieszkach, kiedy kibice Maroka dewastowali Brukselę, w środę wybuchły kolejne. Hordy chuliganów jako miejsce bitwy z policją wybrali sobie centrum miasta, gdzie niszczyli samochody i obrzucili funkcjonariuszy kamieniami. Według lokalnej policji używali także noży.

Lokalna strona internetowa RTL informowała, że w zamieszkach wzięło udział około 200-300 młodych ludzi.

Vargass 92

Na poniższych nagraniach i zdjęciach widzimy, co wydarzyło się na Place de la Monnaie. Sytuacja miała miejsce podczas spotkania ze znanym z raperem ,,Vargassem 92″, ale obecność policji miała sprowokować młodych ludzi.

Belgijskie media informują, że dokonano licznych aresztowań. Użytkownik Twittera Shane napisał, że turyści myśleli, że właśnie doszło do ataku terrorystycznego. Nie mogli uwierzyć, że w biały dzień chuligani metalowymi prętami niszczą samochody.

W mediach społecznościowych pisano, że zniszczeń dokonywali imigranci:

źródło: Express.co.uk

(33605)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

4 komentarze

  1. O Polsce żle się wypowiadają szczególnie urodzeni w Polsce zdrajcy. To oni siedzący w Brukseli buntują tych śmierdzących komisarzy, aby Polskę osłabić. Tylko kara śmierci dla śmieci i szmat.

  2. Skoro za obrażanie, zniesławienie itp. można zostać skazanym to trzeba mu wytoczyć proces zbiorowy, przecież mamy prawo. Mnie osobiście w tym roku nie było na Marszu który popieram, ale osoby lub organizatorzy powinni o takiej ewentualności pomyśleć, Jak podpisze się pod pozwem kilkanaście tysięcy osób to powinni coś z tym zrobić.

  3. Reduta Dobrego Imienia Polski prosi o zgłaszanie się uczestników Marszu Niepodległości 2017, które chciały by być świadkami w procesie przeciwko Guyowi Verhofstadtowi europarlamentarzyście z Belgii, przewodniczącemu frakcji Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy w Parlamencie Europejskim, byłemu premierowi Belgii, autorowi poniższych słów: „60 tysięcy faszystów, neonazistów i zwolenników supremacji białej rasy przemaszerowało 300 km od Auschwitz” i są gotowe wystąpić przed sądem w tej sprawie. Prosimy o informacje na adres: [email protected] Pozostałych uczestników Marszu Niepodległości, którzy czują się zniesławieni wypowiedziami Guya Verhofstadta, wzywamy do składania indywidualnych pozwów do Sądu Okręgowego w Warszawie. Na początku przyszłego tygodnia udostępnimy na stronie internetowej http://www.rdi.org.pl specjalny formularz pozwu. Proszę o udostępnienie tej informacji.

    Pozdrawiamy,
    Zespół RDI

  4. Ubogacacze czyli nachodźcy wylegli na ulice? Wszak oni są cenniejsi od złota. Kiedy dyskusja w PE o demokracji w Belgii?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.