Portal informacyjno-historyczny

Ilu ochotników SS z krajów Europy Ilu ochotników SS z krajów Europy

Banowane w mediach społecznościowych nagranie pokazuje niewygodną prawdę historyczną. 2 minuty o faktach, o których wiele europejskich narodów chciałoby zapomnieć (wideo)

w Ciekawe klipy/II wojna światowa


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Internauci skarżą się, że opublikowanie tego nagrania grozi zbanowaniem na portalach społecznościowych. Niepoprawny politycznie filmik pokazuje, ilu członków-ochotników z danego europejskiego państwa miało w swoich szeregach niemieckie SS.

SS po wojnie została uznana za organizację zbrodniczą. Często złożone z kryminalistów jednoski niemających nic do stracenia degeneratów dopuszczały się okrutnych mordów na ludności cywilnej (brygada pod dowództwem Dirlewangera – kryminalisty skazanego za gwałt na nieletniej). W czasie kiedy to Polska jest oskarżana o współudział w Holokauście, internauci przypominają, że wiele państw zamiast bić się w cudze piersi, powinno pamiętać o swoich ciemnych kartach historii…

(10235)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Czy to się godzi aby taki porządny portal współpracował z Twitterem i Facebookiem? Nie uchodzi. Ukłony P.S. Nie mogłem oglądnąć klipu, ponieważ nie chcę mieć NIC wspólnego z tymi żydowskimi portalami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę