fot. screen Twitter

Henryka Krzywonos została zapytana, dlaczego nazwała kibiców pamiętających o PW faszystami. Posłanka nie wytrzymała – ostra reakcja (wideo)

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Aktywista Mariusz Talarek postanowił zapytać się Henryki Krzywonos o sytuację, której był świadkiem. Jak informuje, posłanka miała wznosić okrzyki ,,Faszyści składają kwiaty! Skandal!”, kiedy podczas uroczystości 74. rocznicy „Rzezi Woli” pod pomnikiem pojawili się fani Legii Warszawa.

Po zakończeniu uroczystości Talarek natknął się właśnie na Krzywonos i postanowił ją o to zapytać. Posłanka nie zaprzeczyła, że fakt miał miejsce, tylko stwierdziła, że nie będzie z nim rozmawiać. Jak dodała, nie ma na to ochoty. W pewnym momencie zagroziła, że zadzwoni na policję.

To jednak nie koniec. Kiedy Talarek opublikował nagranie na Facebooku, w komentarzu głos zabrała Krzywonos, która zasugerowała, że składający kibice Legii mogli należeć do ONR-u.

Szanowny Panie, czy uważa Pan, że wszyscy kibice Legii należą do ONR-u, czyli są narodowymi radykałami?

– napisała. Tymczasem jak widzimy na poniższym nagraniu, nic nie wskazuje na to, żeby kibice odróżniali się ubiorem od przedstawicieli innych organizacji – nie nosili żadnej symboliki, która mogła wskazywać, że są z ONR.

Jednak gdyby to ONR-owcy składali kwiaty, czy Krzywonos wie, że ich poprzednicy z tej organizacji dzielnie walczyli w Powstaniu, płacąc daninę krwi?

Internauci byli oburzeni zachowaniem posłanki:

źródło: Niezalezna.pl

(8094)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. Czy ta pani Krzywonos ,to ta sama co zatrzymał jej się tramwaj bo nie było prądu? Nie wiedziała niedouczona , że tramwaje trolejbusy itp pojazdy elektryczne mają tę ogromną wspólną wadę , ze nie jadą jak nie ma prądu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.