Portal informacyjno-historyczny

Imam obraził kobietę, atakując ją za zbyt obcisłe jeansy. Policjant próbował reagować, ale spotkał się z taką odpowiedzią [wideo]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W angielskim Birmingham doszło do burzliwej dyskusji między policjantem a imamem. Funkcjonariusz został poproszony o interwencję przez kobietę, ponieważ mężczyzna zaatakował ją słownie. Jednak obecność policjanta tylko rozjuszyła krewkiego duchownego, który wykrzykiwał swoje zdanie wprost w twarz policjanta.

Duchowny oskarżył kobietę o noszenie zbyt obcisłych jeansów. Miał też użyć w stosunku do niej innych obraźliwych słów.

„Jeśli chcesz mnie aresztować, to mnie aresztuj. Mamy wolność słowa. Nie będziemy znosić więcej waszego rasizmu!”

– powtarzał imam w kierunku interweniującego policjanta.

Mężczyzna przez cały czas był bardzo agresywny. Powtarzał, że żyje w wolnym kraju, w którym może mówić to, co chce, a jednocześnie, żądał, aby zaprzestano filmować, a kamera została wyrzucona do kosza. Zadeklarował też, że nie boi się nikogo poza Allahem.

Imam miał wokół siebie swoich zwolenników, którzy wtórowali mu, ale policjant zachował zimną krew. Wytłumaczył zgromadzonym, że mężczyzna rzeczywiście ma prawo wyrażać swoją opinię tak długo, dopóki nie dopuści się przestępstwa.

Na koniec policjant odszedł przy akompaniamencie okrzyków „wynoś się”, „rasista” i „Allah Akbar”. Jego zwolennicy byli wyraźnie zadowoleni.

Duchowny ma mieć postawione zarzuty za naruszenie porządku publicznego.

(8964)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

7 komentarzy

 1. Wpuszcza się ich 100 tys., za 18 lat jest ich 900 tys., za kolejnych 18 jest ich jest ich ponad 7 mln i legalnie przejmują władzę w wyborach gdzie stanowią większość – bo przecież co roku co roku przez 18 lat powtarza się to samo – wyliczenia obejmują tylko 100 tys z pierwszego roku .
  Pierwszą ustawą jaką zabezpieczyłbym suwerenność własnego kraju i własnych obywateli to wstrzymałbym przyznawanie im obywatelstwa danego kraju, a tym samym pozbawiłbym ich prawa wyborczego i decydowania o losach nie własnego kraju. Powinny to natychmiast wprowadzić wszystkie państwa UE – mogliby pozostać przy własnych obywatelstwach lub uzyskać status rezydenta czasowego . Nie podoba się to mają prawo do wyjazdu. Ograniczyłoby to wszystkie ich prawa i żądania którymi ingerują w kulturę europejską. Tych co mają obywatelstwo dłużej niż 25 lat zostawiłbym już w spokoju – pozostałym bym je cofnął lub nnie przyznałbym obywatelstwa ich dzieciom. Koniec pobłażania i tolerancji.

 2. dawać tego immama do Polski .. zaraz mu zrobimy z dupy jesień średniowiecza !! dopóki będą tolerowali islam dopóty tak będzie. Chcieli tanią siłę roboczą ? to teraz mają tego skutki.

 3. Policjant w tłumie ciapatych zwyczajnie chciał przeżyć. /ale gdyby taka sytuacja miała miejsce w Polsce… zaraz zaraz, tala sytuacja nigdy nie będzie mieć miejsca bo nasz rząd to nie Brukselskie pizdy tylko Słowianie 🙂

 4. Ten „duchowny” jest bezrobotnym śmieciem który siedzi w tym swoim straganie i obraza ludzi.

  Osobiście miałam okazje ‚dyskutowac’ z tą krzykliwą gnidą. Zaręczam, ze w realu jest jeszcze gorzej.

  Pewnego dnia byłam na zakupach i zobaczyłam tłum wokół ich namiotu na mieście. Kłócili sie z jakims angielskim chrześcijaninem i wciąż mu przerywali. Nie wytrzymałam i zaczęłam jechać jak leci. Kłamstwa jakie wygadują to jest standard i masa ludzi sie na to nabiera np. Ze niewierni maja sie dobrze pod szariatem. Maja taki stragan z koranami w centrum i na tym straganie pisze ‚islam nie popiera morderstwa terroryzmu ataków samobójczych i porywań’. Bezczelne kłamstwa!!!

  Non stop mnie wyśmiewali i przerywali mi. I podobnie jak na nagraniu zebrało sie całe stado młodych ciapakow i wtórowali temu cepowi.

  Widzicie jak sie panoszą w UK. Stado ciapakow ‚umiarkowanych’ muzułmanów wrzeszczy jak policjant sie poddaje. Gnidę trzeba zamknąć a ten cały stragan prześwietlić bo widać jak na dłoni co to jest i sie nie zdziwię jak wyjdzie z tego grona kolejny zwyrodnialec.

  PS w tłumie gapiów znalazł sie jakiś lewacki angol z doktoratem i do mnie z tekstem, ze to ja jestem tutaj problemem bo urządzam awantury a oni tylko próbują spokojnie tłumaczyć swoją religie. Krew zalewa…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę