Portal informacyjno-historyczny

Grzegorz Schetyna nie spodziewał się takich słów. Szef Europejskiej Partii Ludowej zaczyna opowiadać, co mówili spotkani przez niego Polacy, a mina szefa PO powoli się zmienia… (wideo)

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Podczas sesji wyjazdowej Europejskiej Partii Ludowej w Polsce doszło do ciekawej wypowiedzi. Przewodniczący ugrupowania Joseph Daul wygłosił zaskakujące słowa na temat Polski, które zdumiały obecnego na spotkaniu Grzegorza Schetynę.

Daul mówił, że do jego wioski w Alzacji regularnie przyjeżdża grupa Polaków popracować latem. Sam lubi z nimi porozmawiać. Jedną z takich pogawędek uciął przed przyjazdem do Polski.

– Po takich rozmowach aż kipię optymizmem, bo ponad połowa Polaków, z którymi rozmawiam, powiedziała mi, że nie będzie do nas przyjeżdżała na okres letni na prace sezonowe, bo w ich ojczyźnie jest wiele pracy, kraj się rozwija i są inne możliwości zarobku. Te korzyści dzieją się, bo Polska jest w Unii Europejskiej

– mówił, a mina Schetyny od początkowego szerokiego uśmiechu coraz bardziej poważniała. W końcu szef PO oddał się głębokiej zadumie nad słowami francuskiego polityka. A w studiu TVP prowadzący Adrian Klarenbach nie ukrywał swojego rozbawienia. Oto nagranie:

(5789)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę