Portal informacyjno-historyczny

fot. screen YouTube

Główne media próbują zrobić ze zwykłych Niemców nazistów. Tymczasem policja informuje, co robiła grupa Syryjczyków (wideo)

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Niemieckie media głównego nurtu starają się przedstawić wszystkich, którzy przeciwstawiają się imigracji, jako nazistów. Tymczasem nieoczekiwanie to niektórzy imigranci nawiązują do najgorszych wzorców z historii Niemiec.

Jak informuje portal LR-online.de wydział śledczy lokalnej policji wszczął dochodzenie w sprawie grupy syryjskich mężczyzn. Zgodnie z informacjami funkcjonariuszy z Chociebuża, mieli wykrzykiwać hasła ,,Sieg-heil”.

Mężczyźni są w wieku między 17 a 29 lat. Okrzyki mieli wznosić około północy. Byli ubrani na czarno. Na miejsce została wezwana policja, która szybko zidentyfikowała prowodyra, który wykrzykiwał nazistowskie hasła. Ma być już znany niemieckiej policji.

Tymczasem mainstreamowe niemieckie media to przeciwników imigracji przedstawiają jako nazistów. Pisały o polowaniu na imigrantów w Chemnitz, tymczasem jak podkresla premier Saksonii Michael Kretschmer: ,,nie było żadnego wściekłego tłumu, pogromów ani polowania na imigrantów w Chemnitz”.

Telewizja ARD posunęła się do tego, że ,,przypadkiem” w relacji z demonstracji AfD zamieściła dźwięk z okrzykami ,,Adolf Hitler”.

Stacja twierdzi, że przez pomyłkę i przeprasza

– pisze Aleksandra Rybińska na Twitterze.

Sami zwykli Niemcy przekonują, że nie są ksenofobami.

Nawiązania do nazizmu są zastanawiające wśród imigrantów przybywających z Afryki. Hiszpański portal 20minutos.es informował niedawno, że zatrzymano 10 Marokańczyków, którzy zostali oskarżeni o porwanie, gwałt i tortury nieletniej. Wytatuowali jej m.in. … swastykę.

fot. 20minutos.es

(2586)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę