Portal informacyjno-historyczny

Kto głosował za rezolucją o „zagrożeniu demokracji” w Polsce. Kto z zagranicznych europosłów popiera obecny rząd [lista]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Parlament Europejski przyjął drugą rezolucję, skierowaną przeciw obecnej władzy w Polsce. Formalnym powodem „zatroskania” europosłów była sytuacja wokół Trybunału Konstytucyjnego, która ich zdaniem „zagraża demokracji”. Kto był za?

Wśród polskich europosłów są przedstawiciele PO, PSL i SLD:

Michał Boni, Danuta Hübner, Danuta Jazłowiecka, Jarosław Kalinowski, Janusz Lewandowski, Elżbieta Łukacijewska, Jan Olbrycht, Julia Pitera, Dariusz Rosati, Róża Thun, Jarosław Wałęsa, Lidia Geringer de Oedenberg, Adam Gierek, Bogusław Liberadzki, Krystyna Łybacka, Janusz Zemke, Bogdan Zdrojewski i Tadeusz Zwiefka.

Na liście jest także Alessandra Mussolini,…wnuczka słynnego dyktatora i polityk Forza Italia.

Przeciw rezolucji głosowali europosłowie z Węgier, Rumunii i Bułgarii, mimo że są w szeregach Europejskiej Partii Ludowej wraz z PO i PSL. Wraz z nimi przeciw zagłosowali brytyjscy konserwatyści, Niemiec Hans-Olaf Henkel oraz jego koledzy z partii „Sojusz dla Postępu i Przełomu” (ALFA).

źródło: własne / wPolityce.pl

(1314)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

 1. dopóki nie zrobi się prządku – to się nie skończy.
  pytanie pojawia się takie: Jak zrobić porządek?
  skoro KK głosi miłosierdzie i wybaczenie;
  pomijając w kazaniach „święty gniew” ludzie zapominają co to jest i jak do tego zdrowo podchodizć. Jezusa wywaracjącego stoły kupców, skręcającego sobie bicz ze sznurów, większość katolików najchętniej by wymazało z Pisma Świętego bo nie mieści się w ich obrazie Boga.
  każdy ma coś na sumieniu i boi się wychylać, żeby go nikt nie pouczył „niech pierwszy rzuci kamień ten kto bez winy”.
  poza tym kompletny chaos. mało kto rozumie co się dzieje.
  panuje moralność medialna, wmawiają „mniej wartościowemu narodowi tubylczemu” co ma myśleć bo kiedy ludzie myślą samodzielnie to trudniej nimi sterować.
  Gdybyś wyszedł z transparentem i megafonem na rynek w swoim mieście i domagał się adekwatnej kary dla zdrajców to większość przechodniów omijałaby cie szerokim łukiem mając co najmniej za oszołoma, ksiądz by się modlił o twoje „nawrócenie” a w lokalnych mediach by cię przemilczano ewentualnie nazwano faszystą, którego należy natychmiast poddać resocjalizacji bo stwarzasz realne zagrożenie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę