Christophe Dettinger

Francja: trwała zbiórka na rzecz boksera, który pobił policjantów. Nieoczekiwany ruch władz (wideo)

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Profesjonalny bokser, który podczas demonstracji w Paryżu, atakował funkcjonariuszy, będzie musiał odpowiedzieć za napaść na policjantów. W internecie ruszyła zbiórka na jego obronę, ale… Władze wydały decyzję o anulowaniu kwesty – czytamy w ,,Rzeczpospolitej”.

Jeszcze w poniedziałek licznik wskazywał 117 tys. euro, na co złożyły się datki od 7 tys. osób. Pieniądze miały zostać przeznaczone na rzecz 37-letniego Christophe’a Dettingera, który trafił w ręce policji po tym, jak podczas protestów ,,żółtych kamizelek” bił funkcjonariuszy. Zmusił cały oddział policji do wycofania, walcząc na pięści z policją. Na innym nagraniu widzimy też, jak kopie leżącego na ziemi policjanta.

Sam Dettinger tłumaczy, że jest zwykłym obywatelem, który działał w gniewie przeciw represyjnej policji.

Jednocześnie ruszyła zbiórka na rzecz boksera, co wywołało protesty władz. Minister transportu Elisabeth Roland uznała, że to nienormalne, gdy zbiera się pieniądze na agresora. Minister cyfryzacji Mounir Mahjoubi kpił, że bicie policjantów się opłaca. Sam związek policyjny SCSI-CFDT opowiedział się za przejęciem funduszy przez państwo i przekazanie ich poszkodowanym przez boksera funkcjonariuszom.

Ostatecznie platforma Leetchi, gdzie trwała zbiórka uległa naciskom władz i zamknęła zbiórkę. Podkreślono jednak, że pieniądze zostaną przekazane wyłącznie na pokrycie kosztów prawnych, natomiast reszta środków będzie zwrócona darczyńcom.

Le champion de boxe Christophe Dettinger s'explique sur ce qui a animé sa révolte.

Le champion de boxe Christophe Dettinger s'explique sur ce qui a animé sa révolte.

Publiée par Lelibrepenseur.org sur Lundi 7 janvier 2019

źródło: RP.pl

(8350)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Trzeba być bezmózgowcem tj jak molestowany seksualnie Macron, jako dziecko przez swoją nauczycielkę! Katować kobiety (tracą oczy i ręce od kul gumowych) zagazowywanie ludzi na ulicach miast. I TO W KRAJU GDZIE RZEKOMO OBOWIĄZUJE ZASADA -RÓWNOŚĆ WOLNOŚĆ I BRATERSTWO! TEN NIE DOTRZYMUJĄCY OBIETNIC WYBORCZYCH PRODUKT MARKETINGOWY Z ZEROWĄ WIARYGODDNOŚCIĄ I „Z DUPA PRZYSPAWANĄ DO FOTELA ” ZAMIAST ZAPASC SIĘ ZE WSTYDU TO ESKALUJE PROTESTY! Narcyz. Niebezpieczny psychopata, ofiara pedofilki. Włoski profesor psychiatrii zdiagnozował Emmanuela Macrona [VIDEO]
    • Włoski profesor psychiatrii Adriano Segatori w maju udzielił wywiadu telewizji eRTV, w którym zdiagnozował przyszłego prezydenta Francji Emmanuela Macrona. Według niego przywódca Francji to obrzydliwie narcystyczny psychopata, który nigdy nie dojrzał. Jego związek ze straszą o 24 lata Brigitte miał charakter pedofilski.
    • Adriano Segatori w wywiadzie udzielonym w maju telewizji eRTV zdiagnozował Emmanuela Macrona, wówczas jeszcze kandydata na prezydenta Francji. Swą analizę oparł o oficjalnie dostępne biografie Macrona. ZAWSZE W PRZYPADKU NAPADU BANDYCKIEGO CZŁOWIEK MA PRAWO DO OBRONY WŁASNEJ[ OBRONA KONIECZNA]! ZAATAKOWANO GO I JEGO ŻONĘ – GAZEM , PAŁKAMI I LODOWATĄ WODĄ A ON TYLKO BRONIL SIĘ GOŁYMI PIĘŚCIAMI! NIE MIAŁ TARCZ , CHEŁMU I GAZU! TRZYMAM ZA NIEGO KCIUKI! A REGO ZBOCZONERGO SEKSUALNIE BISEKSUALISTĘ POGONIĆ W PI*DU RAZ NA ZAWSZE!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.