,,Feminizm kończy się, gdy trzeba wnieść lodówkę na 4. piętro”. Te kobiety postanowiły temu zaprzeczyć. Ale coś poszło nie tak… [WIDEO]

w Humor


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Słowa Marka Jakubiaka (Kukiz’15) ,,feminizm kończy się zawsze wtedy, kiedy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro” rozwścieczyła feministki. Oprócz nerwowej reakcji partii Razem, tezę posła postanowiły zakwestionować kobiety z redakcji portalu Kobieta WP.

By dać panu posłowi – i wszystkim mężczyznom, którzy uważają kobiety za płeć słabą i wątłą – nauczkę, redakcja WP Kobieta postanowiła za pomocą siły własnych mięśni udowodnić, że żadna lodówka nam niestraszna. I nie tylko lodówka

– napisały. Podkreśliły, że chcą walczyć z negatywnymi stereotypami ,, że wszyscy mężczyźni to macho, którzy w dowolnej sytuacji są w stanie przenosić góry i ratować bezbronne, wątłe niewiasty. Albo takie, że wszystkie kobiety to puch marny i bez wsparcia mężczyzny są na tym świecie bezradne”.

Jak im poszło? Oto nagranie:

Było ono transmitowane na stronie Facebooka Wirtualnej Polski. Komentarze były bardzo sceptyczne. Najwyżej oceniany brzmiał:

To prawda, że feminizm nie kończy się wtedy gdy trzeba wnieść lodówkę na 4 piętro. Panie udowodniły, że zaczyna się tam kretynizm


Jako kobieta czuję się zażenowana tym, co zobaczyłam. Nie wiem, czy to na poważnie, czy żart. Jak uważacie się równe mężczyznom, to może stańcie do ringu z jakimś w swojej kategorii wagowej i wtedy się rozstrzygnie, jaka jest prawda. Kurcze, potrafię naprawić kran, skręcić meble, coś przylutować, dźwigać też mogę, ale nie będę udawać, że siłą równam się mężczyźnie


współczuję braku zajęć w życiu

Niektórzy zwracali uwagę, że panie mogły uszkodzić lodówkę, bo nie nosi się ich w poziomie, a dwóch mężczyzn zrobiłoby to szybciej i bezpieczniej.

A jaka jest Wasza opinia?

(20714)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. Żenada ! Kobieta nie jest od noszenia ciężarów ! Trzeba nie mieć mózgu, aby robić coś tak głupiego.

  2. jak pamiętam to wzrost siły fizycznej stymuluje wzrost testosteronu w organizmie. Ten z kolei powoduje wcześniejsze łysienie, obniża możliwość zajścia w ciążę – wydania potomka, zwęża obwód miednicy, stymuluje wzrost masy mięśniowej, pozbawia tkanki tłuszczowej itp., a to prosta droga do przekształcenia w babochłopa. Zatem powodzenia życzyć kobiecie tego nie wypada.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.