Europejski kraj ostrzega: u bram Europy armia imigrantów. ,,Nie jesteśmy w stanie przyjąć milionów Afrykańczyków” (wideo)

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Czy czeka nas powtórka z 2015 roku? Eksperci ostrzegają, że u wrót Europy czeka kolejna potężna fala imigrantów, którzy chcą dostać się do krajów Unii Europejskiej. Hiszpanie alarmują, że aktualnie 50 tys. imigrantów z rejonu Sahary znajduje się na północy Maroka i planuje podjąć próby przeddostania się do Europy.

Informację podał dziennik ,,El Mundo”, przywołując źródła policyjne. Hiszpańskie służby monitorują sytuację, która staje się coraz bardziej krytyczna. 50 tys. imigrantów chce przekroczyć Cieśninę Gibraltarską, aby dostać się do Hiszpanii, a potem prawdopodobnie do innych krajów.

Tymczasem w sieci pojawiają się nagrania, które przypominają dotychczasowe przypadki, kiedy imigranci dostawali się do Hiszpanii.

Na razie rekordowym był piątek w zeszłym tygodniu, kiedy do Hiszpanii przedostało się 1000 Afrykańczyków na 50 łodziach. Polityk opozycji Pablo Casado twierdzi, że Hiszpania nie jest w stanie przyjąć milionów Afrykańczyków.

(2631)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. co to za idiotyzm mówia ze nie dadza rady a przyjmuja to sa granice na kazdej innej granicy sie wyłapuje i zawraca spowrotem do państwa z którego sie dostali albo strzela a tutaj sie ratuje to oni nie sa głupi i wiedza ze i tak ich uratuja to przypływaja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.