Portal informacyjno-historyczny

,,Mamy dziś w Europie fenomen – gangsta islam”. Dziennikarz był we Włoszech i zdradza, jakie ,,wychowawcze metody” mafia stosuje wobec nielegalnych imigrantów. ,,Nigdy nie byłem piewcą mafii, ale…”

w Wywiady


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

– Ostatnio kręciłem film o plaży Calabria. Tam jest zupełnie bezpiecznie, na plaży są prywatne firmy, które zapewniają bezpieczeństwo – mówił Witold Gadowski, wspominając, jakie metody stosuje Ndrangheta.

Wszystko co dzieje się w miasteczku jest nadzorowane. Kiedy w pierwszej fali migracji, ludzie zaczęli się zachowywać niestosowanie, nagle migranci mieli wypadek samochodowy, od tego czasu brak tam napływu tych ludzi. Oczywiście nie lubię tego typu metod, jednak jak się okazuje to działa. Nigdy nie byłem piewcą mafii. Jednak jak widać ich metody porządkowe działają

– podsumował, dodając, że takie zwyczaje obowiązują tylko w części Włoch. Mówił także o zjawisku, które opisuje jako ,,gangsta islam”:

Mieliśmy przypadki śmierci Polaków z rąk tych gangsterów. Obserwujemy bezwładność Europy i nie możemy być tylko widzami, bo poszkodowanymi są również nasi rodacy! Uważam, że powinna powstać grupa specjalna, złożona z oficerów, która będzie działała w każdej sytuacji zagrożenia Polaków w Europie przez ‘’Gangsta Islam’’. Ta grupa musi zacząć funkcjonować i to natychmiast. Gdyby ci czterej zbrodniarze z Rimini, zostali szybko ujęci to państwo polskie powinno wystąpić o ekstradycję. Islam staje się wspólnotą przestępcza dla zbrodniarzy. Sprawa w Rimini powinna zostać rozegrana modelowo. Przestępcy powinni zostać zatrzymani przez polskie służby i zostać ekstradowani!

(29005)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Mają to czego chcieli na zachodzie . Szkoda niewinnych ludzi którzy ponoszą konsekwencje za swoje nieodpowiedzialne rządy tych krajów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę