Dziennikarz śledczy ujawnia: dlaczego akurat teraz Władysław Frasyniuk wyszedł z cienia. ,,Już wie, może więc hulać…”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Dziennikarz Paweł Miter opublikował na Twitterze wpis, w którym informuje o szczegółach z życiorysu Władysława Frasyniuka. Jego zdaniem, to one powodują, że były działacz Solidarności jest obecnie tak aktywny w przestrzeni publicznej.

Frasyniuk na barykadach? Zobaczcie dlaczego. On wie od miesiąca, że prokurator już go, jak i jego córki już nie dopadnie, może więc hulać..

– napisał Miter i zamieścił poniższy wpis.

Warszawska Gazeta także pisała o tej sprawie:

Udało nam się ustalić, że akta jednej ze spraw, w której Frasyniuk był oskarżany przez swojego byłego zięcia o przestępstwa skarbowe i korumpowanie urzędników celnych, ponownie są analizowane przez śledczych. Dwa dni przed zatrzymaniem Józefa P. rozmawiamy z funkcjonariuszem z Centralnego Biura Śledczego Policji na temat Władysława Frasyniuka i jego firmy spedycyjnej Fracht. Pytamy też o przestępstwa skarbowe, a także korupcję na znaczną skalę we wrocławskim urzędzie celnym i izbie celnej. Sprawa miała miejsce za pierwszych rządów PiS (2005–2007), a była prowadzona w szczecińskiej prokuraturze. Pracowali przy niej także funkcjonariusze CBŚ. Z kolei córka Frasyniuka, Dominika, kierowała firmą transportową Jurex, której właścicielem był wówczas jej mąż – Jerzy Woźniak. Woźniak, czego nigdy nie ukrywał, miał kontakty z czołowymi polskimi gangsterami

– informował na łamach Warszawskiej Gazety Paweł Miter w ubiegłym roku.

Teraz, jak wskazuje Miter, Frasyniuk nie musi obawiać się zarzutów ze strony prokuratury, co dziennikarz tłumaczy jego większą aktywnością.

Komentujący przypominają opinię wygłoszoną przez Andrzeja Leppera na temat Władysława Frasyniuka:

Frasyniuk – w 1989 roku golas, w jednych portkach chodził, a dzisiaj 200 najnowszych tirów ma. Niech on pokaże jak to się robi, to będą wszyscy w Polsce tak robić.

(14115)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.