Portal informacyjno-historyczny

Dziennikarka wytłumaczyła posłowi Nowoczesnej różnicę między Polską a Niemcami. Jego mina bezcenna… [WIDEO]

w Bez kategorii


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Władysław Frasyniuk i jego zatrzymanie jest przedstawiane jako łamanie demokracji przez obecny rząd Prawa i Sprawiedliwości. Tymczasem dziennikarka Aleksandra Rybińska zwróciła uwagę, że w Niemczech, na przykład praworządności których często powołuje się opozycja, podobne zachowanie jak byłego działacza Solidarności nie spotkało się z przychylnością innych posłów.

Wolfgang Thierse (SPD) próbował zablokować marsz neonazistów. Jednak z uwagi na to, że ich przemarsz był legalny, a poseł usiłował zablokować odbywającą się zgodnie z prawem manifestację, został usunięty siłą z ulicy. Nikt się za nim nie wstawił… Poseł Paweł Pudłowski z Nowoczesnej nie miał kontrargumentów.

(8736)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. a po co dyskutować z takimi jak nowoczesna, PelO… nie od dziś wiadomo ze oni nie maja nic do powiedzenia… o pogodzie było lepiej pogadać, może coś sensownego by powiedzieli, chociaż tez nie można być tego pewnemu.

  2. Jakby Frasyniuk to zrobił w Francji, to jeszcze by został spałowany ! Proszę popatrzeć jak w Francji, Belgi, Niemczech, itd. obchodzą się z demonstrantami, pały + armatki wodne to standard !!! Panowie Miernik i Słomka byli przez Pełowską Policję zakuwani w kajdanki, osadzani w więzieniu i …. NIC! Ani RPO Bodnar, ani nikt z PO, tak pielęgnującej zasady demokracji nie pisnął słowem! Na litość Boską, zaprzestańcie pisać o błaznach w rodzaju Frasyniuka, Bolka itp. Skończcie z jakimiś legendami. Jakim jest człowiek decyduje całe życie, a nie jego wcześniejsze epizody, które też najczęściej podszyte są fałszem. Obecnie to są pospolici chuligani, którzy za pieniądze, przywileje, władzę zdolni są do wszelkich niegodziwości. A to, że nawet największy głupiec znajdzie podobnych głupców, którzy będą go uwielbiać to znana od dawna prawda, potwierdzona i dzisiaj. A poseł Pudłowski broniący złodziej i agenta SB Frasyniuka jest tworem zdegenerowanej III-ej Rzeczpospolitej, jego tatuś był nomenklaturowym biznesmenem, założył kiedyś wspólnie z dyrektorami oddziału PGNiG w Zielonej Górze spółkę Gazstal dostarczająca rury dla gazociągów w Polsce, oczywiście mieli monopol na to kręcąc wielomilionowe lody, w końcu Pudłowski wykiwał wspólników o czym szeroko pisał swego czasu magazyn Focus, synek (obecny poseł) odbywający staże w zachodnich koncernach naftowo-gazowych przejął część interesów tatusia który udał się na spokojną emeryturę. Już parokrotnie zastanawiałem się kto tego Pudłowskiego zaprasza do polskiej TVPis, i po co też warto było by zapytać po co nam gamonie w dyskusjach o Polsce ???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę