Portal informacyjno-historyczny

Areszt za antyislamskie hasła tuż po tragedii

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W miasteczku Metz dzień po krwawych zamachach zorganizowano marsz solidarności z ofiarami zamachów w Paryżu. Doszło do aresztowania kilku młodzieńców za zakłócanie porządku oraz antyislamskie hasła – informuje serwis Nie Dla Islamizacji Europy.

Kiedy antyislamsko zgromadzeni demonstranci wykrzykiwali hasła, z tłumu padały oskarżenia o rasizm. Kiedy policja aresztowała przeciwników islamu, tłum wiwatował.

Ja informuje Ndie.pl, walkę z antyislamskimi ruchami podjęto taże w Niemczech:

Cenzura ma już także miejsce w Niemczech. Osoby które w Niemczech zostaną uznane winnymi podburzania przeciw tzw. uchodźcom będą płacili grzywny do 5000 euro lub spędzą 120 dni w więzieniu. Program będzie nadzorowany przez… Sieć Przeciw Nazistom (Netz gegen Nazis).

źródło: Ndie.pl

(118)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

7 komentarzy

  1. Tak! Jeszcze napluć na paskudnego faszystę! I nazistę! Jak on śmiał protestować, kiedy my tutaj tak ładnie idziemy w solidarności z ofiarami zamachu? Nie dziwię się, że ten naród tak dostaje w …, skoro jest taki otumaniony. Chyba że wśród demonstrantów było sporo Żydów, co wiele mogłoby tłumaczyć.

  2. I to właśnie demokracja po francusku, w obecnym wydaniu., Poprawnie myślący mogą przejść w marszu, demonstrować. Mający inne zdanie „naziści” już krzyczeć i manifestować swoich poglądów nie mogą bo są złymi faszystami, których trzeba opluć, zamknąć, zatrzymać, może i obić. Oby opamiętali się i ten żydek przegrał wybory…

  3. Nie moge w to uwierzyc!!!!!!!!wiedzialem,ze zabojady nie sa normalne,ale zeby popierac bisurmanow,ktorzy wlasnie wystrzelali jakies 130 z nich?Tego sie nie spodziewalem!Coz europa ginie na naszych oczach.zachodnie przyglupy juz sa stracone dla normalnego swiata i niestety ciagan nas za soba w niebyt:-(

  4. Przez taką postawę zachęcają islam do dalszych ataków, obudźcie się nim stracicie głowę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę