Działająca we wsi pod Rzeszowem polska firma zawstydziła świat. Nikt tego jeszcze nie zrobił. Będzie taniej, będzie lepiej… [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Są efektywniejsze i tańsze w utrzymaniu. Zostały wyprodukowane we wsi Zaczernie pod Rzeszowem i mogą przyczynić się do rewolucji. Firma ML System stworzyła pierwszą na świecie fabrykę tak produkowanych ogniw słonecznych.

Do tej pory przy produkcji paneli fotowoltaicznych używano głównie krzemu. W działającej pod Rzeszowem firmie ML System wymyślili coś tańszego i efektywniejszego. Do wytwarzania ogniw słonecznych używają substancji organicznych.

Badania nad tą technologią trwały kilka lat. W końcu udało się opracować ją do tego stopnia, że w otwartej w lutym we wsi Zaczernie mogła ruszyć pilotażowa produkcja ogniw słonecznych trzeciej generacji.

Produkcja będzie odbywała się przy użyciu specjalnych drukarek. Te także zostały opracowane i skonstruowane w ML System. Wszystko zgodnie z zapotrzebowaniem, by wytworzyć jak najlepsze ogniwa.

Firma ML System jest na rynku od 9 lat. Zaczynała w garażu w Budziwoju i początkowo działała w branży budowlanej, ale od początku marzeniem było skupienie się na fotowoltaice. Krok po kroku i cel udało się zrealizować. Teraz firma realizuje wielkie inwestycje w Polsce i na świecie.

(95789)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.