Portal informacyjno-historyczny

Donald Tusk się tego nie spodziewał. Jej reakcja spowodowała, że odszedł jak niepyszny [WIDEO]

w Humor


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Wielu wypinało piersi i nadstawiało szyję, by przyjąć ordery, medale i odznaczenia. Ta dziewczynka zrobiła inaczej. Oddała medal, który otrzymała od Donalda Tuska.

Były premier podczas spotkania z dziećmi wręczał im medale. Jedna z dziewczynek najpierw dała sobie nałożyć odznaczenie na szyję, ale po chwili zdjęła i się rozpłakała. Wygląda na to, że nie spodobały się jej słowa Tuska lub sam Donald Tusk. Jak polityk Platformy Obywatelskiej zareagował na łzy dziecka? Wstał, zabrał medal i odszedł..

To nagranie od lat jest bardzo popularne. Dziewczyna, która oddała Tuskowi medal jest już nastolatką. I co prawda pewnie w najbliższych wyborach jeszcze nie będzie mogła głosować, ale były premier raczej nie miałby co liczyć na jej poparcie…

(13999)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Tagi:
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę