Portal informacyjno-historyczny

Dlaczego wstyd jest powiedzieć, że jest się z Polski oraz jak władza ,,podsłuchuje” obywateli. Przeciwnik rządu wyjaśnia dziennikarce TVP (wideo)

w Humor


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Wiele mediów stara się przekonać Polaków, że obecnie żyją w państwie quasi-policyjnym, a pochodzenia z Polski należy się wstydzić ze względu na spór naszego kraju z Komisją Europejską. Taką narrację przyjęła część obywateli, w tym mężczyzna, który rozmawiał z dziennikarką ,,W Tyle Wizji”.

Mężczyzna twierdzi, że wstydzi się mówić, iż jest z Polski, bo ,, izolujemy się w Europie”. Podejrzewa, że pada ofiarą inwigilacji.

Nic dziwnego, że takie opinie wygłaszają zwykli Polacy, gdy podobne komunikaty płyną z mediów głównego nurtu. Tu Zbigniew Hołdys w TVN-ie.

(4000)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę