„Dajesz Polskę i Finlandię” – tłumy Rosjan domagały się od Putina podboju nowych ziem

w Polska na świecie


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Podczas obchodów rocznicy aneksji Półwyspu Krymskiego przez Rosję w Moskwie oprócz pieśni i i wzniosłych haseł o tym, że „od dziś słowo, co się zwało miłością, nosi nazwę Krym”, padały też, skandowane przez tłum, deklaracje podboju Polski i Finlandii. Napisała o tym m.in. niezależna gazeta RBK – informuje TVN24.

Podczas wiecu i koncertu tłum entuzjastycznie reagował m.in. na słowa Władimira Żyrinowskiego, przewodniczącego LDPR, który stwierdził: – W XIX wieku pokonaliśmy Napoleona, w XX wieku – Hitlera, a XXI wiek stanie się epoką ponownego zjednoczenia z Krymem.

Po nim wystąpił Władimir Putin. – Zrozumieliśmy, że w przypadku Krymu chodzi nie tylko o jakieś terytorium, nawet strategicznie ważne. Chodzi o miliony rosyjskich ludzi, miliony naszych rodaków, którzy potrzebują naszej pomocy i wsparcia – mówił.

Tłum na słowa prezydenta reagował entuzjastycznie. „Po wystąpieniu Putina uczestnicy wiecu długo krzyczeli i skandowali „Rosja! Rosja! Putin! Putin!”. Wielu ze szczerego serca podchwytywało „Ole! Ole! Ole! Krym jest nasz! Dajesz Polskę i Finlandię” – czytamy w PKB.

źródło: TVN24.pl

(71)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.