Portal informacyjno-historyczny

Fot. Twitter

,,Co jest irytujące w byciu w ciąży”. Amnesty International pyta i odpowiada. Dziennikarze i internauci jasno wyrazili, co sądzą o kuriozalnym spocie (wideo)

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Co jest irytujące w byciu w ciąży – pyta Amnesty International i udziela odpowiedzi. Liczne krytyczne komentarze pokazują, że organizacja wybitnie nie trafiła w nastroje społeczne…

„Byłam tak ogromna, że nie mogłam sama wyjść z wanny”, „Nie możesz pomalować paznokci u stóp”

– takie odpowiedzi mówiącym o ,,irytujących” rzeczach w byciu w ciąży słyszmy w spocie Amnesty International. To materiał przygotowany z myślą o najbliższym referendum w Irlandii w sprawie liberalizacji prawa aborcyjnego.

Amnesty International to organizacja, która nie zabrała głosu w sprawie Alfiego Evansa. Teraz jej priorytetem jest walka o łatwiejszą aborcję. Na Twitterze organizacji czytamy:

Co jest irytującego w byciu w ciąży? Amnesty Ireland zapytała o to Irlandki. Już 25.05 referendum w Irlandii, czy odejść od prawie całkowitego zakazu aborcji. My mówimy TAK! Restrykcyjne prawo zagraża wszystkim kobietom w ciąży

Tweet udostępniło i polubiło łącznie kilkadziesiąt osób, tymczasem najwyżej oceniany komentarz pod nagraniem ok. 10 razy osób więcej. Brzmiał on:

Że jak? Propagandówka pt. „Co jest irytującego w byciu w ciąży” jako argument dla aborcji? Idziecie w stronę „aborcyjnego dream teamu”. Chyba tam u was to już wszyscy na głowę upadli ostro.

Spotu nie oszczędzali i dziennikarze, i internauci:

(1842)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Mnie zastanawia dlaczego kobiety tak bardzo chcą aborcji. Co jest takiego fajnego w zabijaniu nienarodzonego dziecka? Rozumiem kiedy by walczyły o antykoncepcje,o dotacje ze strony państwa do antykoncepcji,łatwiejszy do niej dostęp dla osób niepelnoletnich,o lekcje w szkole na temat antykoncepcji. Przecież lepiej zapobiegać niż zabijać. Jak widać po wypowiedziach to niektórzy powinni już teraz poddać się dobrowolnie aborcji ale aborcji siebie. Chcesz aborcji dla swojego dziecka to i siebie skaz na aborcje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę