Cejrowski zaskoczył feministki, kiedy próbowały zakłócać demonstrację. ,,Zrobił to, zanim zdążyło do nich dojść, co się właśnie stało” [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Wojciech Cejrowski z niektórymi rzeczami praktycznie się nie rozstaje. Podczas próby zakłócenia przez feministki antyaborcyjnego zgromadzenia zaskoczył protesty kobiet ze środowisk anty-life, obsypując je solą egzorcyzmowaną.

Podróżnik od dawna stoi na straży życia, a aborcję uważa za ,,bestialstwo”. Wiele razy krytykował rząd Prawa i Sprawiedliwości za brak zdecydowanych działań w kierunku wprowadzenia całkowitego zakazu aborcji w Polsce.

Nic dziwnego, że Cejrowski, który w Gdańsku miał akurat spotkanie z fanami, zareagował, gdy w pobliżu pojawiły się działaczki zbierające podpisy pod projektem ustawy aborcyjnej ,,Ratujmy kobiety”. Przybyły one w celu zakłócenia pikiety Stop Aborcji. Podróżnik włączył się do protestu środowisk pro-life, a feminsityki potraktował… solą egzorcyzmowaną.

Przez megafon informowaliśmy o szkodliwych podpunktach projektu, nasze wolontariuszki rozmawiały z przechodniami, pokazując im projekt. Feministki próbowały zagłuszyć nas, twierdząc że mówimy kłamstwa. Feministki próbowały obrażać naszych wolontariuszy, a jakiekolwiek próby rozmowy z nimi o projekcie, pod którym zbierają podpisy, kończyły się ich krzykami „Nie będę z Tobą rozmawiać, bo seplenisz” i „Zmuś mnie do aborcji”. Niedługo po rozstawieniu się naszych banerów, działacze anty-life próbowali zasłonić nas swoim banerem, mającym na celu porównanie zdjęć martwych dzieci do dżemu.

– relacjonowali wydarzenia obrońcy życia poczętego na Stopaborcji.pl. Wtedy pojawił się Cejrowski:

Na chwilę pojawił się, mający obok spotkanie z fanami, Wojciech Cejrowski, aby posypać feministki solą egzorcyzmowaną, po czym zniknął, zanim zdążyło do nich dojść, co się właśnie stało

– czytamy.

Cejrowski nie po raz pierwszy użył wspomnianej soli. Swego czasu był gościem Piotra Kraśki w TVP. Gdy temat rozmowy zszedł na tęczę na warszawskim placu Zbawiciela, rozsypał w studiu sól egzorcyzmowaną.

Nie życzę sobie, żeby symbol grzechu sodomskiego, zboczenia, stał na pl. Zbawiciela, na przeciwko kościoła Zbawiciela

– stwierdził podróżnik.

Cejrowski o feministkach:

(8414)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.